Aktuális nyereményjátékok gyűjtőhelye - nyereményjáték 2021

Hírlevél feliratkozás

Fórum

Bejelentkezés

A bejelentkezéshez kérlek add meg adataidat!

A webnyeremeny.hu néhány szolgáltatásának használatához előbb be kell jelentkezni. Jelentkezz be vagy ha még nem regisztráltad magad itt megteheted!

Beceneved (nick):  
Jelszavad:
 

Legfrissebb fórum hozzászólások

 
  • Negatív tapasztalatok

    sada

    Brainbox
    Nem mindenki.
    Olvasd csak vissza: hányan is csámcsognak?
    Akár egy kezem is elég, max másfél.
    Akinek esze van, nem foglalkozik velük.
    Ezért van a többség csendben.

  • Negatív tapasztalatok

    robbe77

    Azzal én is szemeztem. Nem tudod mennyiért kínálta az illető?

  • Negatív tapasztalatok

    Vágási Feri

    Kész a nokedli.

    Mosógépet pár hónapja cseréltem, nekem keskeny kell, az fér be a kis helyiségbe, ahol szolgálatot teljesít. Ezért (is) adom el.

    Másrészt én utazni szeretek/szeretnék, erre költöm/költeném a pénzemet. Ilyen eccerű.

    Ezért is érdekelt pl. a malagai út, amit hirdettek pár napja, lekéstem.

  • Negatív tapasztalatok

    sada

    Brainbox
    A fórum megszüntetéséről csak annyit:
    Egy csomó játék nincs fenn a főoldalon, csak az infóknál.
    Egy csomó játékról nem is tudnánk, mer mindig van egy-két "jó bolond", aki beír új játékokat, nem törődve azzal, h a saját esélyeit csökkenti.
    Sok segítséget is adtok egymásnak, ez is hiányozna.

    Aki ilyet kíván, az nagy valószínűséggel nagyban játszik és nem szereti, ha mások is tudnak egy-egy játékról.

    Valóban van néhány ember, aki vagy 2 tucat néven, szürke lóként ide jár sz@rt keverni.
    Nagyon szeretném hinni, hogy bár ők a leghangosabbak, de nem ők vannak többen.

  • Negatív tapasztalatok

    Brainbox

    sada
    Ez mind szép és jó, mégis itt csámcsog mindenki mások MAGÁNÜGYÉN!

  • Negatív tapasztalatok

    sada

    Hogy ki mit kezd a nyereményekkel:
    és ki mit tesz a felvásárolt cuccokkal, amit csak a játék miatt vett meg:
    használja, elajándékozza/elosztogatja v eladja;
    az mindenkinek a magánügye.

  • Negatív tapasztalatok

    pieceofluck

    Kinek mire van szüksége.
    Én is örültem volna a mosógépnek, mert ami van, az már régi, igaz, még működik.
    Az utiból is sok hasznos dolgot lehet venni.

  • Negatív tapasztalatok

    robbe77

    De miért kell mindent eladni? :( Az a baj, hogy elüzletiesedett a nyereményjáték. Ha nyertem volna ilyen szuper mosógépet, leviszem a pincébe, mert a mostani még jól műxik ugyan, de sosem lehet tudni és akkor nagyon jól jön. Az utalványt nem nehéz elkölteni az Alzánál, vagy épp karácsonyra eltenni, szóval ezt sem adnám el, mert veszít az értékéből, ahogy írod is. De persze te tudod.
    Lehet ettől sokkal nagyobbra vágyni, de akkor az ember sokszor csalódik, amikor nem őt hozzák ki nyertesnek. De lehet én gondolom rosszul.

  • Negatív tapasztalatok

    Vágási Feri

    Írtam a MOL-nak:

    Kedves Mol Move,

    a Bugatti játékkal kapcsolatban lenne kérdésem.

    A játékszabályban ez áll:
    6.1 FŐNYEREMÉNY SORSOLÁSA
    A promóció során azon vásárlók akik legalább 2 darab terméket vásároltak MOL MOVE applikáció használatával, automatikusan részt vesznek a fődíj sorsolásán.

    Ugyanakkor a játék oldalán ezt olvashatjuk:
    A BMW 2 Coupé megnyeréséhez használd MOL Move kártyádat, vásárolj legalább egy Bugatti terméket és növeld esélyeidet minden újabb vásárlással!

    Jómagam 2 db-ot vettem (két különböző napon, egy hámozó kést és egy Santoku kést), az app-ban a kihívásoknál a pecsétgyűjtő 1/1-et mutat, tehát nem 2/2-t. Már akkor 1/1-et mutatott, amikor az első kést vettem.

    Továbbá azt írja a pecsétgyűjtőnél az app szövege, hogy "Vásárolj legalább egy Bugatti konyhai eszközt, használd a Mol Move kártyádat és máris részt veszel a nyereményjátékban."

    A játékszabály ezt is írja:
    A főnyeremény sorsolásban a Nyereményjáték során minden Játékos legfeljebb egyszer szerepelhet.

    Tehát hiába veszek többet, nem növelem az esélyeimet.

    Kérem, hogy ezeket az ellentmondásokat szíveskedjenek megmagyarázni.

    További kérdésem, hogy annak ellenére, hogy csak 1/1 szerepel a kihívásoknál, benne vagyok-e a BMW sorsolásában?

    **********************************************************************

    A pörkölt kész, már csak a nokedli vagyon hátra.

  • Negatív tapasztalatok

    Brainbox

    Denom
    "Arra meg se pénzem se energiám, hogy karton számra vásároljak számomra "haszontalan" cuccokat egyesével. "
    Szerintem mások sem vesznek számukra haszontalan cuccokat, csak amit elhasználnak vagy amit tovább is tudnak adni.
    De van az a kategória aki ebből megél: hogy az egyiken jól bevásárol, csomót nyer és azt egy másik játékba vagy többe újra befekteti.
    Honnan tudja itt bárki is, hogy ki mennyit fektet be ?
    Az egy dolog hogy hozol valahonnan blokkot és ha még veszel is raklap szám, ezt ki honnan tudja ?
    Itt mindenki találgat és ujjal mutogat, állandó jelleggel 2 családra, pedig van vagy még 10 akiknek a neve fel sem merül.

  • Nem csere-bere, hanem vásárlás

    Fáreó

    Eladó vadiúj Magnum Tisza cipő Limitált kiadás 41-es.
    40.000Ft
    Sajnos nekem kicsi lett.
    Csak személyes Budapesti átadással!

    Ugyanitt kedvezményes áron eladó Hungarospa -
    egész napos 2 fős Hajdúszoboszlói Aquapark és strand belépő.
    Érvényes: 2024. 06.15-től 08.31-ig.
    14.000Ft-ért
    Szintén személyes Budapesti átvétellel.

  • Negatív tapasztalatok

    Vágási Feri

    A pORbléma az, hogy a 80ezer max 60, ha annyiért el tudom passzolni.

    A mosógépet 165-ért vitték volna Szegeden, de mivel balf@szkodnak a kiszállítással, vettek másikat bótba'... Szóval ha el is tudom adni, messze nem árában.

    Nálam az igazán nagy nyeremény az autó, a hétszámjegyű pénznyeremény ill. a fullos utazás. Ebből eddig csak Miami volt az, ami begyütt.

    Szeretnék pl. a nyeretlen kaparós sorsjegy-beküldésekkel is szakítani valamit, de az esélytelen. Vagy 3millát nyerni a Dörmivel. Vagy a Vénusz utazást... Indulnék azonnal Hawaii-ra.

    Most a japán út a nagy álmom, 3 db Roku páHázatom van. Mindhàrmat a CBA-ban vettem, az 5ezres nyereményutalványokat is beleöltem. Több páHázat nem lesz...

2022. március
H
K
Sz
Cs
P
Szo
V
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31