Hírlevél feliratkozás

Fórum

2020.%20november%2017

Interneten kívüli játékok - Kozmetikai és háztartási cikkek
ORGANIC SHOP (befejezési határidő)

Interneten kívüli játékok - Egyéb
SZUPER BLACK JACK SORSJEGY (beérkezési határidő)

Legfrissebb fórum hozzászólások

 
  • Negatív tapasztalatok

    Napibetevő

    Azzal szerintem senkinek sincs gondja, ha valaki sokat vásárol, és sok blokkja van, csak a simliskedéssel (blokkgyűjtés stb.)

  • Negatív tapasztalatok

    sada

    pieceofluck
    Rajtunk kívül senkit sem izgat a nyerteslista.
    De mindenki látja a játék reklámját a tv-ben, a boltokban a plakátokon, és bevésődik: Sportszelet.
    (Mellesleg engem sem. Ha játszottam, akkor rákeresek a nevemre, ennyi, de nem bogarászom csámcsogva a listát.)

  • Negatív tapasztalatok

    David85

    Hőgyének egy pepsi napi nyeremény is összejött. Valamit hagyjál nekünk is légyszi! :D:D

  • Negatív tapasztalatok

    pieceofluck

    Azért megnéznék egy olyan statisztikát pl., hogy mikor fogyott több Sport szelet, amikor maga a csomagolás is promóciós volt, és azon belül volt a kód, vagy amikor a vásárlás blokkját kellett feltölteni.
    De ugyanezt bármelyik hasonló játéknál.
    Oké, az új csomagolás és a kódok nyomtatása biztos plusz pénz, de azért szerintem sokkal figyelemfelkeltőbb, emellett a nyerteslisták is változatosabbak. Szerintem.

  • Nyereményjáték infók

    sada

    Utazz Párizsba MBH Visa bankkártyával:
    https://www.mbhbank.hu/visapromotion

  • Negatív tapasztalatok

    sada

    Sajnálom, ha vkit megbántok, de a játékosok csak statiszták egy reklámhadjáratban.
    A játék nem szociális háló és nem az igazságról szól.
    Egy pályázattal is lehet nyerni.
    De aki több pénzt, időt és energiát fektet bele, annak nagyobb az esélye.

  • Negatív tapasztalatok

    pieceofluck

    Bocsi a hibákért.
    *küldtek / vagy

  • Negatív tapasztalatok

    pieceofluck

    jojó, részben egyértek.
    Engem pl. nem érdekelnek a nyerteslisták, de azért át szoktam őket futni, kizárólag azért, hátha rajtavagyok, de nem kűldtek üzit, vág fordítva.
    Ennek ellenére, már nekem is ismerős néhány család neve.
    Ha van annyi keretük, és sokat vásárolnak és/vagy szerencsések, csak gratulálni tudok.
    De továbbra is tartom, hogy csak az nyerjen, aki vásárol is.
    Ehhez viszont nem nevekkel kell dobálózni, hanem olyan játékokat kellene szervezni, hogy a blokkgyűjtés kizárt legyen.

  • Negatív tapasztalatok

    Paintuci

    Igazán nem védeni szeretném az említett családot, de egy címen laknak egy család, de nem biztos 1 kasszán vannak, ha a lánya nyer anyukája már ne nyerjen???? Vagy fordítva...
    Írni kell nehezítsék a játékokat mert olyan mintha.
    Ennyi a feladat.
    Azt sem személyeskedve hanem a marketingeseknek "ötleteket adva"
    Auchan, unilever is megfogadta...

  • Nyereményjáték infók

    Napibetevő

    Mol Move pormóció május 15-ig meghosszabbítva. Nem fogynak a Bugatti kések?

  • Negatív tapasztalatok

    jojó

    Aki játszik ,nyerhet! Van aki ezerrel van ,aki csak pár blokkal és mégis nyer ! Miért nem tudjátok elfogadni ?
    Vénusszal az 1. feltöltéssel nyert mindkét családtag .Fiam 20 feltöltése nem nyert még eddig,de jó lesz nekünk a Fődíj is :D
    Aztán volt még pár játék, 500 feltöltésből szintén semmi :) Nézem a tegnapi 100 000 Ft-os nyertest nem hinném ,hogy sokat pályázott.

  • Offtopic, sőt off-site - társalgó folyt.

    robbe77

    Köszönöm!

2022. március
H
K
Sz
Cs
P
Szo
V
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31