Hírlevél feliratkozás

Fórum

2021. m��jus 19.

Interneten kívüli játékok - Üzletekhez kötődő
PENNY (SZORGOS PLÜSSPAJTIK) (befejezési határidő)

Legfrissebb fórum hozzászólások

• Szavazások, meghívók

agili

OK!

• Szavazások, meghívók

Aranyoskicsi

Sziasztok. Lassan véget ér a nyereményjáték, így eskü többször nem kérem, hogy szavazzatok ránk. De aki megtenné sokat segítene. Elsők vagyunk és nagyon bízunk benn, hogy tudjuk is tartani viszont minden követ meg kell mozgatni. Nagy a tét Párizs Disneyland. Köszönöm szépen mindenkinek :) https://cheetosforma.hu/verseny-kep/72

• Negatív tapasztalatok

ZsuVi

Utólsó nap és az Oikost nem tudom feltölteni :-(

• Akciós termékek, termék akció

Anett1125

Sziasztok! December 12-én lejáró, emailben kapott emag kupont keresnék kislányom ajándékához. Az anett.strenner@gmail.com címre szeretném ☺️ nagyon köszönöm ha tudtok segíteni.

• Negatív tapasztalatok

lolita85

Nem is bánom, hogy nem kapom meg a nyereményt, mert számomra egyik nyeremény sem "használható"
    De lehettek volna rugalmasabbak a beküldési határidő tekintetében. Elfogadtam a játékszabályzatot. Így jártam.

• Negatív tapasztalatok

pityesz76

Szervező fenntartja magának a jogot arra, hogy amennyiben az eredeti blokkot nem
    küldik, illetve mutatják be a Játékosok fődíj vagy heti, vagy napi díj nyerése esetén,
    továbbá a hibás AP kódot vagy nem valós adatokat beküldő Játékosokat időszakosan
    vagy véglegesen kizárja a Játékból. A beküldött AP kódok, illetve eredeti blokkok
    elfogadhatóságával kapcsolatban, vagy bármely más felmerülő vitás esetben a Szervező
    döntése az irányadó. ennyit erről

• Negatív tapasztalatok

lolita85

Ha már szóba került a Duplo...
    2021.11.15-én jött az értesítés, hogy én vagyok a 6. heti nyertes, küldjem a blokkot 5 napon belül postán.
    Nem sokkal később megírtam nekik, hogy 26-ig külföldön vagyok, nem tudom poztázni a blokkot.
    Válaszukban megköszönték a tájékoztatást, én meg buktam a nyereményt.

• Offtopic, sőt off-site - társalgó folyt.

Paintuci

Vagy sütni kell?

• Offtopic, sőt off-site - társalgó folyt.

Paintuci

Vmit rosszul csinálok??? Hány napig szárad a só liszt gyurma??? 24 óra eltelt. :-/

• Negatív tapasztalatok

pityesz76

mindig elfelejtem 2021 Magyarország..
    mindenki ért :
    - a gyerekneveléshez
    - a focihoz
    - a politikához
    - a vírushoz
    - a buszvezetéshez
    -a kereskedelemhez.

• Negatív tapasztalatok

Paintuci

Az előző programmal van gond. Nem lehet ezen a világon hinni senkinek, hát még egy valós készlet infonak egy honlapon. :|

• Negatív tapasztalatok

Paintuci

SI: meg kell csinálni akkor azt a programot, szemmel láthatólag gond van vele. Én még nem jártam így. Nem is szeretnék.

2021. május
H
K
Sz
Cs
P
Szo
V

1
2
3
4