Még mindig magyar a nyerő.
A "régi" főoldal telefonon simán bejön, be tudok lépni, mert ott figyel fölül jobb oldalon a Belépés/Regisztráció gomb. (Laptopon továbbra is vakon kell kattintgatni, hogy megtaláld a belépés gombot.)
De amikor be akarok lépni a játék oldalára (most a CBA-ra), nem enged be. Laptopon sem, telefonon sem.
Alapjáraton ez jelenik meg:
Ez egy teszt felület (Sandbox)!
Az itt elvégzett módosítások rendszeres időközönként törlésre kerülnek!
Majd amikor belépnék a jelszavammal, nem fogadja el:
Érvénytelen hitelesítési információk.
Offtopic, sőt off-site - társalgó folyt.
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 6 / 275 oldal |
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
A Tesco online oldalon néztem, ott nem ezek az árak vannak, úgyhogy szerintem ezek csak cserék lehetnek, mert egyébként más márkát nem látok a kínálatukban.
Legközelebb nézd meg, hogy milyen termékek vannak ezen az áron?
Ma olyan kosarat húztam ki a Tesco-ban, amiben volt egy blokk, megnéztem esetleg nem-e Milkás, de sajnos nem az volt. Viszont lehet ez Sodastream? Ez van ráírva márka nélkül:
szoda gáz kék/zöld 3990, szodagép patron 5300.
Nincs ilyen gépünk, ezért nem terveztem ezzel játszani, de ha jó lenne, beküldeném. Hátha.
szoda gáz kék/zöld 3990, szodagép patron 5300.
Nincs ilyen gépünk, ezért nem terveztem ezzel játszani, de ha jó lenne, beküldeném. Hátha.
Milka - húsvéti - Tesco
A blokkon nincs Milka megnevezés, csak ez: M CHOCOJELLY 250 G
Ez lehet a gond.
Engedi feltölteni utána, csak meg kell adni a vásárlás időpontját és a nyugta azonosítóját.
A blokkon nincs Milka megnevezés, csak ez: M CHOCOJELLY 250 G
Ez lehet a gond.
Engedi feltölteni utána, csak meg kell adni a vásárlás időpontját és a nyugta azonosítóját.
Lidl-ös is simán megy.
Csak a Tesco-s nem, pedig éles a blokk fényképe, minden rendben van vele.
Csak a Tesco-s nem, pedig éles a blokk fényképe, minden rendben van vele.
Milka húsvét
Spar-os blokkot simán fel lehet tölteni, a Tesco-sat nem engedi...
Spar-os blokkot simán fel lehet tölteni, a Tesco-sat nem engedi...
Magyar a Nyerő
Eddig volt a főoldalon belépési lehetőség, most nincs.
A játékot kell kiválasztani (most csak egy van) és ott lehet belépni.
De ha kiléptél, nem tudsz más profillal belépni, csak azzal, amivel legutóbb bent voltál. És nem is látszik, hogy jelenleg ki van bejelentkezve, nincs profiloldal.
ÁÁÁ, újratervezés, van nyitó oldal, csak nem látszik jobb oldalon fölül a Regisztráció / Bejelentkezés fül. De ha kábé odakattintgatsz, előjön... Olyan, mint anno a torpedó játék Dévényi Tibi bácsival...
Eddig volt a főoldalon belépési lehetőség, most nincs.
A játékot kell kiválasztani (most csak egy van) és ott lehet belépni.
De ha kiléptél, nem tudsz más profillal belépni, csak azzal, amivel legutóbb bent voltál. És nem is látszik, hogy jelenleg ki van bejelentkezve, nincs profiloldal.
ÁÁÁ, újratervezés, van nyitó oldal, csak nem látszik jobb oldalon fölül a Regisztráció / Bejelentkezés fül. De ha kábé odakattintgatsz, előjön... Olyan, mint anno a torpedó játék Dévényi Tibi bácsival...
Milkáék nem kispályáznak.
Egy nyugtával nyertünk a femiliben, arra vonatkozóan az értesítést egyszer küldték meg, ellenben a nem nyertes pályázatokról már a 168. üzenet jön...
Egy nyugtával nyertünk a femiliben, arra vonatkozóan az értesítést egyszer küldték meg, ellenben a nem nyertes pályázatokról már a 168. üzenet jön...
https://nemzetifaultetesnapja.hu/ketszer-annyi-fat-ul
tettunk-mint-tavaly
tettunk-mint-tavaly
Heti Napló Svábyval...
Magyarország, szeretlek...
Nagyon nullák a nyeremények.
Magyarország, szeretlek...
Nagyon nullák a nyeremények.
Herbaház Klubkártya ajánlókódom, ha valakit lázba hoz (nem tudom, hogy van-e jelentősége...) :
1B38EP59
1B38EP59
Tegnap regisztráltam egy Milka (Lidl) blokkot.
Most láttam csak, hogy az oldalom van regisztráció is.
Utólag regisztráltam, és a profilban látszik a tegnap feltöltött nyugtám képe.
Most láttam csak, hogy az oldalom van regisztráció is.
Utólag regisztráltam, és a profilban látszik a tegnap feltöltött nyugtám képe.
Meglepődnék, ha akár csak 1 hónap múlva is gond lenne egy dubai nyaralásból. és ez októberre szól.
Ezzel most mi lesz?
Cityfood:
1 db 2 fős 7 éjszakás álomutazás Dubaiba
Cityfood:
1 db 2 fős 7 éjszakás álomutazás Dubaiba
Erről én is lecsúsztam, 3 hete adtam vért.
Nőnapi véradás lesz Szegeden az Árkádban (lehet, hogy más Árkádokban is...), öt szerencsés véradó 100.000,- Ft értékű Árkád utalványt nyer.
De én ezt nem tudtam és csütörtökön adtam vért, munkaidőben. (6 órát el lehet lógni ilyen jogcímen.)
Így most próbálom rábeszélni a nagyfiJamat, hogy adjon vért, hátha...
Tegnap néztem Pesten a Csengetett, MyLord? c. előadást.
Nagyon jó volt, bár a Belvárosi Színház székei elég szűkösek...
De én ezt nem tudtam és csütörtökön adtam vért, munkaidőben. (6 órát el lehet lógni ilyen jogcímen.)
Így most próbálom rábeszélni a nagyfiJamat, hogy adjon vért, hátha...
Tegnap néztem Pesten a Csengetett, MyLord? c. előadást.
Nagyon jó volt, bár a Belvárosi Színház székei elég szűkösek...
sada Hozzászólás:
2026. február 25. :: 08:42
Igazad van, erre nem gondoltam, de nálunk mindig dva drágán adják...
Amikor szép minőségi a termék akkor meg duplája Sparnak, Lidlnek és a Pennyének is. Viszont a hentesárujuk minőségi és árban is jó! De én a nyereményjátékok miatt nézek csak be, amúg soha nem vásárolok ott.. Régen, igen, akkor még sok játék is volt és árban is szupik voltak
2026. február 25. :: 08:42
Igazad van, erre nem gondoltam, de nálunk mindig dva drágán adják...
Amikor szép minőségi a termék akkor meg duplája Sparnak, Lidlnek és a Pennyének is. Viszont a hentesárujuk minőségi és árban is jó! De én a nyereményjátékok miatt nézek csak be, amúg soha nem vásárolok ott.. Régen, igen, akkor még sok játék is volt és árban is szupik voltak

Ott van az ártáblán. Kíváncsi lennék rá.
Én sok üzletbe járok, de amikor a Prímában háromezer forint a Papp Rita, máshol max a fele vagy a kétharmada. De inkább a fele. És NEM akciósan ennyi.
Nem tudom, hogy honnan szerzik be a cébéások, de ez botrányos.
Nem tudom, hogy honnan szerzik be a cébéások, de ez botrányos.
