Archivum - Szavazások
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 51 / 453 oldal |
De arra szerintem vigyázni kellene, hogy azt írja, hogy 10 percenként egy IP címről csak egyszer lehet szavazni. Nehogy a nagy segítségnyújtásban kizárassuk a Hómen képet...
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
de már 1078
1072! 

lefagyasztottuk

Kihagyott pár pillanatra , nem bírja a rohamot 

Hopp, nekem nem jön be az oldal!
1064
Most 1053:-)
1050
Senki nem nyomja??????
Senki nem nyomja??????
mikor én szavaztam 1024-en állt.
Éjfélig én is szavazok mindenkire, akire csak tudok.
Most a legzárosabb a Hómen, azt nyomatom.
Nekem éjféltől lesz fent a képem, szeretnék megkérni minden fórumost,
segítsen majd a szavazásban. Beírom majd a linket is.
Most a legzárosabb a Hómen, azt nyomatom.
Nekem éjféltől lesz fent a képem, szeretnék megkérni minden fórumost,
segítsen majd a szavazásban. Beírom majd a linket is.
szivi76
Eszközök, Internetbeállításik, Kezdőlap...ide másold a téliselymest
Exp megnyit, szavazás, majd
Eszközök, Int.beáll, Cookiek törlése
AZTÁN
Exp nyit, nyit, nyit, nyit, nyit............. Szavaz, ok, bezár, szavaz, ok, bezár....
Jó minkát
Eszközök, Internetbeállításik, Kezdőlap...ide másold a téliselymest
Exp megnyit, szavazás, majd
Eszközök, Int.beáll, Cookiek törlése
AZTÁN
Exp nyit, nyit, nyit, nyit, nyit............. Szavaz, ok, bezár, szavaz, ok, bezár....
Jó minkát

Petyuske!
KÖSZÖNÖM
most nekem is 1esével mentek felfelé
KÖSZÖNÖM
most nekem is 1esével mentek felfelé
igen ,szeretném ezt a gyorstalpalós sulit itt most azonnal elsajátítani

carla
Beírlak a határidőnaplómba
Amúgy csináljátok ahogy leírtam, az előbb se nyomta senki rajtam kívül.
Egymás után mentek fel a számok egyesével. Sokkal jobb azt látni, hogy nagyot ugrik 2 szavazatod között
Beírlak a határidőnaplómba
Amúgy csináljátok ahogy leírtam, az előbb se nyomta senki rajtam kívül.
Egymás után mentek fel a számok egyesével. Sokkal jobb azt látni, hogy nagyot ugrik 2 szavazatod között
akkor segíts nekem is hátha nem jól csinálom
1000
Végre rájöttem, hogy lehet törölni a cookie-kat.
Végre rájöttem, hogy lehet törölni a cookie-kat.

1001
nem semmi
nem semmiPetyuska ugye jövő hét ilyenkor ha szépen megkérlek nekem is hajrázol
itt egy piruló arc kellene 
itt egy piruló arc kellene 
kellesz még ne menj!!!!!!!!!!!!!


