Végre valami pozitív is a postáról!
Cseréltem cserepes virágokat. A cserepartner egy jó nagy dobozban adta fel, szénával kibélelve. A biztonság kedvéért nagy betűkkel ráírta Ne forgasd! Ne állítsd fejre! És csodák csodája, így történt. Egy picit borult ki a föld és ennyi. Semmi bajuk, épségben ideértek. Ezt azért nem gondoltam volna. Postásunk, úgy hozta, mint a hímes tojást, nem tudta elképzelni, hogy mi a fene van benne, hogy ilyen instrukciókkal lett ellátva. Mondtam neki, csak muskátli, nem bomba, ne féljen nem fog robbani!

" alt="

"> Látni kellett volna azt a fejet.....