Hát akkor elég szar.
" alt="
"> Tényleg tudjuk a nyerteslistát.
" alt="
">
sada, légyszi pakold át ezt a negatívba!.........
Miért képtelenek olyan játékot csinálni, aminél a csalás lehetősége a 0-hoz közelít???
Már tényleg teljesen leszokom a játékokról időhiány és ezen idiótaságok miatt...
" alt="
"> Az a kis időmet is olyan hülyeségekre pazaroljam, aminél kb. rajtam meg másik 10 hülyén kívül mindenki csal(hat)????



" alt="
" alt="
" alt="
" alt="