Mizo persely csupa pozitív
Volt egy halom kupakom, ami nem tudtam rögzíteni, próbálgattam, hátha rosszul olvastam, többször ki is zártam magam.
Végül most du. fényképeztem le őket, hogy már semmit sem veszíthetek, én berögzíteni nem tudom, hátha még foglalkozik vki ténylegesen a problémás kódokkal, és adnak új kódot vagy valami. Írtam nekik emilt a lefotózott kupakokkal.
Most néztem és 650 pontot jóváírtak.

" alt="

"> 15:30-kor küldtem az emilt, 16:35-kor már jóvá is írták a kupakokért járó pontokat. Bárcsak minden ilyen egyszerűen menne minden játékban!!!
5 Ft-ot nem adtam volna érte, hogy bármi is történik az ügyben...

" alt="

">