Szerintem minÅ‘ségre, szÃnre, kinézetre a decemberi zöld bögre a legszebb.
Mindháromból van, azért tudom.
Zöld,nekem tetszik
" alt="
">| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 552 / 1758 oldal |
" alt="
">
" alt="
">gyönyörűek
" alt="
">
" alt="
"> cucc.....
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">) Gratulálok! nagyon ügyes vagy!
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">