cosmo-pantene spray...nem voltam itthon így csak betette a postás a kapu alatt ,a szomszéd kutyája meg szétcincálta a csomagot. a spray sértetlen úgy látom,csak a kupak tört el,a boríték cafatokban.na eddig tartott a türelmem-postás-és kutya dologban" alt="">
Durex pack (van már annyi síkosítóm, hogy adhatnék belőle a TV2 műsorába is" alt="">
Ez az a nap naptár (fb)
Apunak Aréna2000 könyv, nagyon gyorsak voltak!