Végre ma délután futárral megérkezett a napinyeremeny.com-on még december közepén nyert Dermacell serum" alt=""> Ha nem írok a felajánló cégnek, soha nem kapom meg.
nyuszika1975: most komolyan van képed itt irogatni amikor már tök sokan tudjuk,hogy csaló vagy? a mai napig nem küldted a cserét,helyedben pótolnám,ha vissza akarnék ide kerülni.