- Air Wick illatosító
- Egérpad (akne.hu)
Meglepetésként egy Tibi póló!
"Csak úgy" feladásból egy hétfői (ha jól rémlik) nap feladva simán (pár héttel előtte hétfői elsőbbségivel semmi)
| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 617 / 1052 oldal |


decembertől nyertem egy féléves előfizetést a Nők Lapjára, a második héten már reklamálni kellett.
), ahol is azt mondja a kisasszony, nagy vihogások közepette, hogy ez most ingyenes szám, nem panaszkodhatnak az ügyfelek, hogy többet költenek telefonra, mint ha megvennék az "elveszett" lapot. Azt hittem, rosszul hallok!

Azzal nyugtatom magam, hogy biztos ronda, ráadásul a méret se lenne jó.
A papucs miatt meg pláne nem vagyok hajlandó gutaütést kapni.

az előbbi hozzászólás vége ez akart lenni, csak már olyan ideges vagyok, hogy azt sem tudom mit írok!

