)
Nlc-s esernyőm merre jársz?
| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 618 / 1052 oldal |
)

Legyek hálás, hogy laglább az egyiket megkaptam???

(
Telkoztam, hogy azt gyanítom elveszett a takim, de annyit mondtak sajna a postai dolgokért reklamációt nem fogadnak el.
Pénteken jött egy ajánlott csomagom, és benne a complettás taki.
Már teljesen le mondtam róla. A cég pótolta a lenyult takarót.
)
