Sziasztok,
én már tán egy hónapja is van, hogy kaptam egyet, s a mai postával érkezett meg az ismerőseimnek.
Archivum - Postán jött
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 620 / 1052 oldal |
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Én még egyet sem kaptam meg a háromból! Mindenki megkapta már?
most érkezett 2 db Airwick illatosító a DM-től 

akkor nekem is biztosan az érkezik, de jó!!!
Szeptemberben nyert utalványok érkeztek értékbiztosítással a Cameltől.Csomagos postás hozta őket.
Borsodi Bivaly korsó
Erka70!
Lehet, hogy a Camelt? Én is értékbiztosítva kaptam ma tőlük a levelet!
Lehet, hogy a Camelt? Én is értékbiztosítva kaptam ma tőlük a levelet!
értékbiztosításos küldeményről kaptam értesítést, vajon mi lehet benne? Már alig várom, hogy lemenjek érte holnap a postára...

Megérkezett Vicky levele! Köszönet érte.
Babyliss hajszárító, Duracell nyuszik, Floriol törölközők
Libero mesekönyv érkezett
azt hittem már sose küldik!
azt hittem már sose küldik!Köszi szépen.
igen, csomagos hozta, kereskedelmi csomagként jött. Az első héten nyertem.
Szalika, postán jött ? Mikor nyerted ?
Floriol törölköző érkezett. 

Megjött a Kenttől a páromnak az egérpad egérrel. Eszméletlen cool!
Most hozta a postás a 3 hónapja nyert Media Markt vásárlási utlványt. 7000Ft és a Camelen nyertem.
Tudom, hogy nem a reklám helye, de jövő héten el is megyek levásárolni, mert nagyon jó áron vannak most DVD-i. Forrest Gump 1490Ft-ért pl.
Tudom, hogy nem a reklám helye, de jövő héten el is megyek levásárolni, mert nagyon jó áron vannak most DVD-i. Forrest Gump 1490Ft-ért pl.
Milka esernyő!
Vicky levele, köszönöm

Csenabi levele, köszönöm szépen
