Az nem biztos, hogy nyeremény. lehet hogy bírósági idézés.

| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 622 / 1052 oldal |


Az én gyermekeim a szomszéd utcába lakó nagymamának adtak fel boritékos üdvözlőlapot már több mint egy hete, igaz nagy karácsonyon keresztül, de még a mai nap sem kapta meg.
Lehet hogy a világvégén van Nagykarácsony vagy talán Budaörsön? 
, és közölte, hogy adatvédelmi okokból nem árulják el, ki a nyertes. (Nem is az volt a kérdés, de mindegy.)


)
azért a filmnek jobban örűltem volna
Jó duma! Remélem Nektek jobb tapasztalataitok vannak ezzel a szolgáltatással. Enyhe célzás Szivi úrtól, add fel drággábban, és már másnap a szeretteid olvashatják is.
(Ezen akkor is csak nevetni tudok.) Én inkább választom a netes képeslapküldést, én is ilyet kapok, nekem megfelelő.