Archivum - Postán jött
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 626 / 1052 oldal |
Sada, betelt a postafiókod, visszajött egy levelem.
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Duracell nyuszi és
Duracell lámpa.
(A sors fintora: az egyikbe Philips, a másikba energizer elemet találtam csak a fiókban...)
Elhoztam a bőröndkészletemet a Dm Vasárnap Reggeltől.
Duracell lámpa.
(A sors fintora: az egyikbe Philips, a másikba energizer elemet találtam csak a fiókban...)
Elhoztam a bőröndkészletemet a Dm Vasárnap Reggeltől.
Pocaklakó
nestlé kvíz :
http://www.nestle.hu/login.asp?mf=/aloldalak/erde
kesseg/sitequiz/sitequiz.asp
nestlé kvíz :
http://www.nestle.hu/login.asp?mf=/aloldalak/erde
kesseg/sitequiz/sitequiz.asp
este v. holnap délelőtt tudok csak válaszolni, most rohannom kell. 

Megérkezett a 4 lemezes Live Aid zenei dvd, ahogy sejtettük, fantasztikus!
Hol van a nestlé kvíz játék?
És hogyna kaptatok Nívea mini csomagot?
És hogyna kaptatok Nívea mini csomagot?
Tegnap este kaptam egy füstölőt, ma egy Glamour magazint.
Szia csenzso!
A Nestlé csomagban milyen termékeket kaptál, azt amit kedvenc terméknek jelöltél be, vagy teljesen mást?
És milyen "édességek" vannak benne?
A Nestlé csomagban milyen termékeket kaptál, azt amit kedvenc terméknek jelöltél be, vagy teljesen mást?
És milyen "édességek" vannak benne?
Szia csenzso, köszi az infót!
Épp tegnap jött a Nivea-tól egy kozmetikai mini csomag!
De a Nestlé-vel még nem nyertem...sajnos!
Épp tegnap jött a Nivea-tól egy kozmetikai mini csomag!
De a Nestlé-vel még nem nyertem...sajnos!
Szia Ügyintéző,
a nestlé csomit a www.nestle.hu -n lévő kvízzel nyertem.,
a cosmó a pall mall előző játékának garantált ajándéka volt,
a mi világunk magazin klubtagsághoz kötött - most a dove honlapján (is) tudsz jelentkezni egy kérdőív kitöltésével.
üdv.:csenzso
a nestlé csomit a www.nestle.hu -n lévő kvízzel nyertem.,
a cosmó a pall mall előző játékának garantált ajándéka volt,
a mi világunk magazin klubtagsághoz kötött - most a dove honlapján (is) tudsz jelentkezni egy kérdőív kitöltésével.
üdv.:csenzso
Szia csenzso!
Te hogyan kaptad a Nestlé csomagot, és a többit?
Mit küldtél be, töltöttél ki?
Légyszi válaszolj!
Te hogyan kaptad a Nestlé csomagot, és a többit?
Mit küldtél be, töltöttél ki?
Légyszi válaszolj!
Megérkezett a megreklamált Nestlé csomi.
Jött továbbá cosmó és Mi világunk is.
Jött továbbá cosmó és Mi világunk is.
Juno levele. Köszönöm szépen 

Megérkeztek postán a megreklamált Bivaly korsók.
Az egyik törött.
Az egyik törött.

Duracell nyuszi és lámpa.
Megtudnád mondani,az e-mail címét a z Air wicknek,írni aakrok nekik,mert nem küldték a légfrissítőt és nekem nem is írtak.
Köszike
Köszike
az előbb rossz helyre írtam, bocs...
An. 13 és Galeria levele érkezett tegnap, köszönöm szépen
An. 13 és Galeria levele érkezett tegnap, köszönöm szépen
An 13
megjött a blokk. Köszi.
megjött a blokk. Köszi.
Ha lenne cicám, biztos örülne: 10 kg-os zsákban cicaeledel, egy Zepter kávéskészlet, Fekete, L-es filmes póló, Harrison Ford akciófilm vhs-en, Könyv Napoleon aranyáról és a Cosmo legfrissebb száma.
Megérkezett végre a páromhoz a Nestlé csomi!!
Én már lemondtam róla...
Én már lemondtam róla...
