Archivum - Postán jött
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 628 / 1052 oldal |
Nekem is jött három hátizsák pedig amikor telefonon érdeklődtem, azt mondták, hogy a harmadik sorsoláson sajnos semmi nem jött össze.
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Megérkezett a lámpa, nekünk is piros. Nem szeretem a piros szint, de ez a lámpa akkor is tetszik.
Remélem, sikerül egy cdtartót nyernem. 
Remélem, sikerül egy cdtartót nyernem. 
Gyermelyi medál érkezett.
Nekem is megjött a Pall Mall lámpa, remélem még valamit sikerül összehoznom a jövő héten!
pall-mall lámpa érkezett
nekem tetszik , piros
nekem tetszik , piros
GLAMOUR okt.-nov. számai ajándékba, előfizetésért
Remélem a Twingo is összejön!

AZT ÍRTÁK, HOGY MEGLEPETÉS AZÉRT, MERT ELŐFIZETTEM 3 HÓNAPRA! MEGJEGYEZNI KÍVÁNOM, HOGY A TWINGÓ MIATT FIZETTEM EL!!!
WA:
És hol lehet igényelni? Mert nincs honlapjuk.
És hol lehet igényelni? Mert nincs honlapjuk.
A GLAMOUR októberi és novemberi számai ajándékba a kiadótól.
a Bravo Girl nyereményem! (Pure arclemosó)
Csak most látom, mi történt.
Helyesen:
Feladó: Photel Kft. Bp.
Helyesen:
Feladó: Photel Kft. Bp.
Egy 75 g-os Knorr Delikát az Unilevertől telefonos kérdések megválaszolásáért. Egyben küldték a következő kérdőívet.
Elöbb kellett volna emlegetni:
Megérkezett az első 2 Kitekat cicakaja csomag.
A régi vk-okat is elfogadták, amik már nincsenek is forgalomban.
Külön borítékban, külön néven küldtem, próba-szerencse alapon.
Ajánlott levélként, pufi borítékban.
Feladó
hotel Kft. Bp.
Megérkezett az első 2 Kitekat cicakaja csomag.
A régi vk-okat is elfogadták, amik már nincsenek is forgalomban.
Külön borítékban, külön néven küldtem, próba-szerencse alapon.
Ajánlott levélként, pufi borítékban.
Feladó
hotel Kft. Bp.NGC poszter volt az az értesítő, és jött még egy füstölő is a Multitól.
Aranyászok sörcsomi érkezett és egy értesítő.
Köszi hogy válaszoltál, én is regisztráltam, hátha én is kapok.
Szappant kaptam, picit, elegáns dobozban (igen, tudom, hogy a honlapjukon tusfürdő és sampon minta van elvileg..)
Sóhaj: és milyen és mekkora kiszerelés?
Rivage termékminták érkeztek.
ildicc
Köszi!
Még jó, hogy párosával érkeztek, így nem fog az aprónép összekapni rajta.
Köszi!
Még jó, hogy párosával érkeztek, így nem fog az aprónép összekapni rajta.

