Most hozott a futár egy Multifilteres lámpát!
Olyan vihar van, hogy alig bírtam átvenni.
Nem is kellett aláírnom..
Hozzánk is megérkezett a Libero ágynemű!

Nekem is most hozta a csomagos postás a 2 ágyneműt, tértivényesen.
A telefonban mondta a Liberos hölgy, hogy most óvatosabbak. Vajon miért?
Most jött az sms, a könyvet nov. 27 után várhatom.

Ma én is megkaptam !:-) Most hozta a postás !
Október 19-én adtam fel őket, majd 1,5 hete jött egy sms, hogy 20-a után várhatóak, és ma reggel ideért.
Szia ! Én kb. 3 hete adtam fel, és 4 napja kaptam egy SMS-t, hogy 20-a után kapom az esőkabátot !
Edittke!
Mikor adtad fel a libero fejeket? Mert én még sem sms-t sem ajándékot nem kaptam...

Rosszúl írtam 2 ágyn. garnitúra jött.
Megjöttek a Liberótól az ajándékok: 1 ágyneműgarnitúra, 3 mesekönyv!
Az ágynemű nagyon jó, mondjuk a párnahuzat mérete lehetne vagy nagyobb vagy kisebb, de van hozzá gumírozott szélű lepedő is!
Mesekönyvből csak 1 fajta van, nem baj 3 fiam van.
Szia!
Igen Pest megye Gödöllő
Hívtam a Niveát telcsin , de sajnos nem tudnak utánna nézni , hogy postázták e a csomagot (nagyon sok a dolguk több száz levelet dolgoznak fel naponta ?? ezt a választ kaptam.)Remélem nem kell a Niveában csalódnom v. a Póstásban van a hiba?)
várjak türelemmel
Cirbolya én is megkaptam tegnap, köszönöm
De mindkettő odaért hozzád?
Kaptunk egy hosszú u. pólót a sulinettől és gyermekkemnek szóltak, hogy nyertünk egy Sopiane utazótáskát, vasárnap hozzák
Cicca,krysztasz,Mariann,CS.B.ZSuzsa levelele érkezett köszönöm!
sada Hozzászólás - 2004. november 18. :: 12:28
Globus/Shreck gyorsasági üzenőtábla.. (Azt hittem, ezt küldték a csacsival).
Vagy még a 09.10-i beküldésem is belefért az első 1000-be?

Rabszi levele a milka vonalkódokkal

Köszi
Megérkeztek a Libero fürdőjátékai. Elég gagyik, de azért jók lesznek valamire.

Ma kaptam egy 7 db-os masszázskészletet a Piszke-Coop játék nyereményeként.
Hát Sada! Beletrafáltál...
Van benne vegeta (ebben nincs paprika, és 3 zöldségből készült pástétom. Paprikamentes szerencsére.
Viszont csomagoltak pirospaprikát kis zsákocskában aminek a lejárata 2004.05.04. Hát vizsgálat ide vagy oda, erősen gondolkozom, hogy kidobom. Nemrég vettem a bioboltban pirospaprikát és épp most hozott át a szomszéd bácsi is termelőtől származó méregmenteset.
De a többi használható

Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások