goldwoman
Az nem bővítés, és nem új tag.
A tálak biztosan sokszor lesznek még.
De jöhet a kistányér, stb is....

| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 65 / 143 oldal |


Hugomnak adtam a másik blokkomat ő nem nyert. Én a saját jól bevált videónkhoz néztem,a hugom a teletexthez,amin akkor már a 3. perc ketyegett,mikor én nyertem,tehát ő sajna percekkel elötte elküldte.
Olyan boldog vagyok. Sőt, lehet hogy a harmadik is, mert nem kaptam vissza smst, hogy nyert-e vagy sem. Persze elküldtem újra, de azt írta vissza, hogy már beküldték. Szóval reménykedem még a harmadikban. 

Direkt a pontos időhöz állítottam az órát. Alig valamivel éjfél után elküldtem az sms-t és nem nyertem tálat!