Tegnap megjött a tegnapelőtt jelzett 2 Nagyis csomag/tányér is! Hát tényleg össze-vissza küldik: az egyik tányér a 3 db-os beváltásból van, ahogy a csütörtökön jött is, a másik viszont a 2 héttel korábban 2 db-os beváltásból való! Remélem nem a rendszerük keveredett bele! " alt="">
Arra is kíváncsi leszek, hogy a januárban beváltott teljes készletet is egyenként csomagolva küldik-e és milyen ütemezéssel!?
Upfield/Unilever; Checksum nem is szokta visszaküldeni.
A tál ekkora, nem? Mint egy műzlis tál. Ez volt a jsz-ban.
Űrtartalom: 600-900 ml
Méret: 13-15 cm
Mélység: 6-10 cm
Engem inkább az ára lep meg: 5.990 Ft " alt="">
Nagyi Titka tányér a Spice Communication Kft-től Gls-sel. Egy kicsit azért gubancosra sikeredett a kézbesítés, mert 3 részletben 2-1-3 db-ra váltottam be a pontjaim. Tegnap 3 csomagról jött előzetes értesítés, abból ma megjött 1 csomag, de a 3 db-os beváltásból küldtek meg 1 tányért! Izgatottan várom a holnapi 2 csomagot! Ja és a kísérő levélben azt írják, hogy márc.1-től vadonatúj kollekció lesz!!