Enyém is épségben !

" alt="

">
Törékeny matricával ! Futár is mondta,nem csak egy borítékba kellett volna tenni

" alt="

">
Pöttyös bögrék épségben.

" alt="

">
Pöttyös bögre épségben

" alt="

">

" alt="

"> nah kiváncsian várom,15-től érkezhet nekem is ,nézem ott rögtön és nem veszem át ,.ha... vagy mit tegyek ?
Pöttyös bögre darabokban

" alt="

">
Rama könyvek

" alt="

">
Pick 5000-es Mol-kártya

" alt="

">
GLS

" alt="

">
nem kell az ajánlott levelet személyesen kézbesíteni tavasz óta, így a postás jól járt el amikor egy biztonságos levélszekrénybe dobta.
jelica, reméljük, hogy nem egyszerre adták fel és megkapod később..
https://koronavirus.gov.hu/cikkek/erintesmentes-k
uldemenykezbesitest-vezet-be-magyar-posta
Nálunk is ládában volt...és egyel kevesebb mint kellene.....

" alt="

">
Hurrá covid...
Igen ajánlott levélként jött,azt azért illene kézbe adni!
Ettől függetlenül remélem mindenki megkapja!

" alt="

">
Nem kell érintkezni, aláírni, de az igazolványod számát fel kell írnia.
(ha ajánlott)
A vírus miatt állítólag bedobhatják ha biztonságosnak érzi a postás. Ne kelljen érintkezni.
szamocám!
Az igen,szép kis postás lehet...még jó hogy bedobta!

" alt="

">
Én most vettem át,személyi igazolvány is kellett szóval érdekes!
Basszus a spar/milka be van dobva a postaládába csak úgy!!!!!😬😬😬😬
Nagy Ramakönyv,postás hozta,ajánlott.
Tegnap végre megérkezett a Vöslauer Bicaj.. Gyönyörű!
Rexona Iron lady utazótáska,plusz 100.000 ft-os ajándékutalvány.
Szelfikihívás csomag: hajparfüm spray, wax, hajszínező ketyere.
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások