Megérkezett egy ötezres Szentkirályi-Reál utalvány.
Egy másik ötezrest még várok.
Postán jött
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 78 / 1758 oldal |
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Lidl Pick bevásárlótáska (12-én nyertem és már itt is van!) reggel jött e-mail a szállításról.
dod1 54
egy másik keresési eredmény:https://www.google.hu/search?q=XD+P329.013&
sxsrf=ALeKk02omSmE6y44in00fGUR1OALaeeyGg:16010298998
55&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjL_dGTjYTsAh
XHxIsKHbLRBuAQ_AUoAXoECAsQAw&biw=1536&bih=754
egy másik keresési eredmény:https://www.google.hu/search?q=XD+P329.013&
sxsrf=ALeKk02omSmE6y44in00fGUR1OALaeeyGg:16010298998
55&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjL_dGTjYTsAh
XHxIsKHbLRBuAQ_AUoAXoECAsQAw&biw=1536&bih=754
dodi54 !
igen az,nem bontottam ki,mert majd ajándék lesz belőle
neten ezt találtam róla
https://www.xindao.com/en-gb/liberty-wireless-ear
buds-in-charging-case-white-p329.013
igen az,nem bontottam ki,mert majd ajándék lesz belőle
neten ezt találtam róla
https://www.xindao.com/en-gb/liberty-wireless-ear
buds-in-charging-case-white-p329.013
Lidl ajándékkártya (Lidl-Pick)
" alt="
">
" alt="
">Szia tocika5
Ez az Iron Ladys sport fulhallgato
Hogy nez ki, mit tud? Esetleg egy tipus szamot? En is nyertem kivancsi vagyok Gratulalok egyebbkent!
Ez az Iron Ladys sport fulhallgato
Hogy nez ki, mit tud? Esetleg egy tipus szamot? En is nyertem kivancsi vagyok Gratulalok egyebbkent!
Rexona fülhallgató,MPL hozta,reggel küldtek smst
Spar Pepsi táska GLS (értesítés nélkül!)
Media Markt kártya. P
BP Shop Dreher póló előzetes értesítés nélkül MPL hozta
Zara kártya előzetes értesítés nélkül postás hozta
Zara kártya előzetes értesítés nélkül postás hozta
Pótnyertesként 5.000,- Ft-os coop vásárlási utalvány
9-én Tesco-Dreheren nyert BP Shop - Dreher póló. Gls hozta előzetes értesítés nélkül.
Milka 30.000 Ft-os nyeremény átutalása szept.16-án megérkezett a számlámra
" alt="
">
" alt="
">Tegnap Unikornis pohár - Domestos
IPhone
Az normális, hogy semmi papír nem jött hozzá? Se garancia jegy, se semmi? Még nem volt ilyenünk.
Az normális, hogy semmi papír nem jött hozzá? Se garancia jegy, se semmi? Még nem volt ilyenünk.
Hofi! Szívből gratula😉
😂Jó is lenne , de csak egy.. a nagyon boldogságban hosszan nyomtam.....😉
Nahát, kettőt is kaptál? 🤪 Mázlista 😁
Lenovo laptop 😍
Lenovo laptop 😍
