Engem ezért nem érdekel ez a játék már Eszem inkább másik csokit...
Hülyeség volt a részükről ezt a minden percben az első kódbeküldő nyer dolgot beletenni.
Egyből 8 után és az eredmény egy nagy nulla
12:0
Egy nagy rakás kaka már ez a játék Úgylátszik akik többszázezres nagyságba kaszáltak azok az utolsó hetet is kifacsarják