Minden, ami Magyar Posta
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 9 / 230 oldal |
NyertesEtke! A postának az túl vékonyka lap...üdv
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
krysztasz
Nem tudnak hova bedobni értesítőt,ha postán maradó,mivel a posta címe van rajt
Nem tudnak hova bedobni értesítőt,ha postán maradó,mivel a posta címe van rajt

Feladtam egy Manneros pályázatot, Eredeti rózsaszín részvételi kártyán, amin van bélyeg helye, 120 FT-os bélyeggel és visszajött, majd, ha arra járok megkérdezem, hogy mi volt vele a probléma 

jojó: köszi, akkor megnyugodtam. 

krysztasz ! Személyivel veheti át !
Ma adtam fel postán maradót ajánlva. Azt tudom, hogy nem dobnak be értesítőt - a logikáját nem értem -, de átvételkor azért elkérik a címzett adatait ugyanúgy, mintha kisebbet küldök ajánlva?
Futár:
Nálunk továbbra is aláíratják a 0-ás (ingyenes) csomagokat.
Szerencsére felénk nagyon jófej futárok vannak. Mindig jelzik (felhívnak), hogy melyik szomszédnak adják át. Már tudják, kikre lehet rábízni. Eddig még nem volt probléma ebből. Bízom benne, így is marad. (Lakótelepen, lépcsőházban "lakom".)
Nálunk továbbra is aláíratják a 0-ás (ingyenes) csomagokat.
Szerencsére felénk nagyon jófej futárok vannak. Mindig jelzik (felhívnak), hogy melyik szomszédnak adják át. Már tudják, kikre lehet rábízni. Eddig még nem volt probléma ebből. Bízom benne, így is marad. (Lakótelepen, lépcsőházban "lakom".)
Igaz futárokról akarok írni, de ez a legjobban passzoló topic.
Nem tudom, nálatok hogy megy a futárok kézbesítése, de nekem az elmúlt 1 hónapban tűnt fel a dolog.
Már nem kell aláírni semmit, ami 0-ás... Magyarul amiért nem kell fizetni. Tehát ide tartozik az összes nyeremény. Még csak igazolványt sem kérnek, hogy tényleg én vagyok én. Én ezen ki vagyok akadva. És ha letagadom, hogy átvettem? A futár mivel igazolja, hogy nekem adta át, és nem zsebre rakta??? Vagy valaki más átveszi helyettem kedvességből, és örül neki mit szerzett, a futár is örül, hogy le van róla a gond. Szerencsére itt nálunk a faluban csak 1 családtól kell tartanom, bárki más átvenné, tuti megkapnám. De 1 lépcsőházban mi lehet...
Ezt tapasztaltam most már a GLS-nél, a Sprintnél, a Royalnál...
Nektek mi a tapasztalat?
Nem tudom, nálatok hogy megy a futárok kézbesítése, de nekem az elmúlt 1 hónapban tűnt fel a dolog.
Már nem kell aláírni semmit, ami 0-ás... Magyarul amiért nem kell fizetni. Tehát ide tartozik az összes nyeremény. Még csak igazolványt sem kérnek, hogy tényleg én vagyok én. Én ezen ki vagyok akadva. És ha letagadom, hogy átvettem? A futár mivel igazolja, hogy nekem adta át, és nem zsebre rakta??? Vagy valaki más átveszi helyettem kedvességből, és örül neki mit szerzett, a futár is örül, hogy le van róla a gond. Szerencsére itt nálunk a faluban csak 1 családtól kell tartanom, bárki más átvenné, tuti megkapnám. De 1 lépcsőházban mi lehet...
Ezt tapasztaltam most már a GLS-nél, a Sprintnél, a Royalnál...
Nektek mi a tapasztalat?
Pénzzel és küldeményekkel együtt eltűnt egy postás Szabolcsban:
goo.gl/x6ZTPW
goo.gl/x6ZTPW
sünkutya ! Köszönöm szépen ,megoldódott ! 

4 hete kérdezte.
jojó:a vaterafutár oldalán mindent megtalálsz.
Elvileg a Foxpost a legolcsóbb. De én az MPL csomagautomatát ajánlom. 899 Ft.
Elvileg a Foxpost a legolcsóbb. De én az MPL csomagautomatát ajánlom. 899 Ft.
http://www.borsonline.hu/aktualis/masfel-honap-utan-l
ett-meg-a-postara-adott-led-teve/147479
ett-meg-a-postara-adott-led-teve/147479
Legolcsóbb csomag feladást tudnátok ajánlani ? Köszönöm szépen ! 

trendy! köszi ,akkor jelzünk egymásnak
Ha csomag,akkor sms-ben,vagy e-mailben.Ha postán maradó ajánlott levél,akkor leginkább sehogy.Bár plusz pénzért itt is ugyanígy értesítenek.
Postán maradó csomagról ,hogy értesítenek ?
nem ússzuk meg az idei évet se postai áremeléssel
https://www.posta.hu/static/internet/download/201
8_Tarifatabla_HU_1.pdf
https://www.posta.hu/static/internet/download/201
8_Tarifatabla_HU_1.pdf
http://hir6.hu/cikk/135928/kezbesitetlen_leveleket_ta
laltak_a_soproni_erdoszelen
Egyre több ilyet olvasni.
laltak_a_soproni_erdoszelen
Egyre több ilyet olvasni.

Az én horváthrozi nyereményem is függőben van. Az elsőbbségi nem érkezett meg. Írtak, hogy év elején szedik ki a postát. Addig a nyeremény talonban van!
