CBA - Magyar Termék ajándékcsomag a törött helyett újraküldve, most már atombiztosan becsomagolva

" alt="

"> Nagyon rendesek voltak

" alt="

">
Listerin pénzvisszatérítés.
Gyermelyi ajándékcsomag

" alt="

">
CBA Magyar Termék nyereménycsomag , szerencsére éppségben érkezett 👍 ☺️
törpi: nálunk a futár jegyzőkönyvet vett fel, eljuttatja a feladónak. Utána nem sokkal hívott a játékszervező, hogy megkaptam-e a pakkot. Mondtam, hogy igen, törötten. Sűrű elnézés kérés közben mondta, hogy újraküldi a törött terméket, de nem kértem, mert sokkal többe kerülne a logisztika és a szállítás, mint az az egy pici befőtt.
Maximálisan korrektek voltak!
ezt én is pont így írnám le:
CBA & Magyar termék ajándékcsomag. A befőtt törött volt, minden ragad. Írtam is nekik,bár sok jót nem remélek
Tavalyi játékukkal nyert ajándékcsomaggal ugyanígy jártam, annyi különbséggel, hogy nem volt törött, csak lecsavarodott az üvegből a tető, de mindent átáztatott.
CBA & Magyar termék ajándékcsomag. A befőtt törött volt, minden ragad

" alt="

">
Fa tornazsák

" alt="

">
A férjemnek Gyermelyi táska

" alt="

"> én nagyobbra gondoltam

" alt="

">
Ma Milka bögrék!!!🐄🐄🐄🐄!!!
Persze, mert egy nekem jött.😜 Nem nyertem egyet se, pót pót nyertes lettem. A blokk nem volt már meg, de látják, hogy azért sokat küldtem be ezért küldenek nekem is EGY DARABOT csak úgy. Nagyon korrektek.
5 Milka bögre 6 helyett
Márc. 20-án nyert Colgate 5 ezres Body Shop aji kártya, előzetes értesítés nélkül és a Gls futár bodobta a postaládába!
Márc 12-én nyert Nestlé gabonapehely csomag DPD-vel, értesítettek is!
A bocis hátizsák nagyon ari

" alt="

">
Milka bögre 2, Dorkó 10 e utalvány postán.
Az előző esernyőjük sem volt nagy ,nem összecsukható
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások