http://www.ng.hu/Elofizetoi-tamogatas
A National Geographic magazin már bemutatott tíz olyan magyar személyiséget, akik a tudásért, kalandért, speciális munkáért fizikai és szellemi értelemben is készek vállalni a kockázatot.
Ön kinek a munkáját támogatná? A National Geographic előfizetési díjának 1%-áról mostantól Ön rendelkezhet!
szeretnélek megkérni titeket hogy szavazzatok nekem a Auchan baba fótópályázat játékon kislányomra Takács Nelly rózsaszín fehér pöttyös sapiban van a képen.Nagyon köszönöm előre is a segítséget
https://anapp.me/f/CCQ/+537027/
Sziasztok! Nagyon köszönöm mindenkinek aki szavazott rám a szimpatika játékban.Összesen hatvanött szavazatott kaptam ötödik lettem de a szerkesztőség az én fotómat találta a legkreativabbnak igy megnyertem a russell hobbs illumina reggeliző szettet.Köszönöm nektek.Szivesen segitek én is bármiben nektek keresetek nyugodtan kasza István jánosné szilvia
Egy kedves kollégám testvérének gyűjtögetek szavazatokat az esküvőjükhöz ezen a linken: http://gondtalaneskuvo.hu/nyeremenyjatek/load_Like.ph
p?nid=25
Firefox böngésző kell a szavazáshoz illetve facebookos regisztráció. Mindenkinek előre köszönöm, ha szavaz rájuk.
Nagyon köszönöm mindenkinek aki idáig szavazott rám.
A következő linken:http://www.szimpatika.hu/fotozzz/kep/tRePNh
dec 31-ig még szivesen fogadok szavazazatokat.Ha bárki szeretné szivesen segitek neki is.Köszönöm
kismackó
szavaztam!

" alt="

"> sok sikert!
http://www.szimpatika.hu/fotozzz/kep/tRePNh
Sziasztok! Szeretném ha szavaznátok a gyermekeimet ábrázoló fotómra a képet a fenti linken találjátok.
Szavazni dec 31-ig naponta lehet.Nagyon Köszönöm.
Sziasztok!
Szeretném ha szavaznátok a fotómra.A képem újból bekerült a szimpatika magazin fotóózz játékába. A fotóm alatt a nevem látható Kasza István Jánosné most tiz napig mindennap lehett szavazni de egy email-cimről csak egy szavazatt adható le naponta de ha valakinek több email cime is van akkor többről is lehet.Nagyon köszönöm
andy07 2014-12-16 :: 14:33
https://anapp.me/B8e/+4210/
Sziasztok! Én ide kérnék szavazatokat, viszonzom is!
http://culevit.hu/szlogen/20141213224322/
Köszönöm!
zsigi 2014-12-09 :: 22:04
www.notebook.hu/ajandekkosar/karacsony/?id=12165
Néhány like-ot kérnék, viszonzom!

" alt="

">
http://www.iphone5s.atw.hu/index.php?ref=pityesz76
Szeretnék szavazatot kérni a Culevit szlogenemre az alábbi linken a szavazok gombra kattintással, ha gondolod pályázz Te is!

" alt="

"> Köszönöm ha szavazol!

" alt="

">
http://culevit.hu/szlogen/20141127192050/
Szeretnék kérni pár szavazatot:
http://www.notebook.hu/ajandekkosar/karacsony/?id
=14648
Sziasztok.szeretnék kérni pár szavazatot barátnőmnek Biró Anita..Minden nap lehet szavazni,egy IP cimről egy nap egyet enged.Köszönöm szépen.Bárkinek viszontszavazok.
http://www.kreativalbum.com/blog/blog/2014/11/i-l
egy-te-is-kreativ-alkotoi-palyazat/
http://szallas.hu/nyeremenyjatek?code=81203e065889c5b
b6b0e5e5a4bc99435
új forduló
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások