Szavazások, meghívók
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 91 / 1450 oldal |
Meglepően finom (ez a mixem neve) Szavazzatok erre is légyszi!
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Lehet, hogy már majdnem késő elindulni ebben a mixelős versenyben, de tényleg hetek óta csak ide-oda tologattam a dobozokat - szóval nagyon szépen kérek rá szavazatokat, természetesen visszaolvasok gyorsan, s én is teszem a többi kérés szerint.
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/6419#
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/6419#
Szavaztam mindenkire, aki kérte, én ide kérnék szavazatot:
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/6294
Köszönöm!
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/6294
Köszönöm!
Én még 2 szavazatot szeretnék kérni
" alt="
">
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/1212
kösziiiii
" alt="
">
" alt="
">
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/1212
kösziiiii
" alt="
">A "siogyumolcs.hu" oldalon még szükségem volna néhány szavazatra!
Kérlek Titeket, ha még nem tettétek szavazzatok a mixeimre!
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/636
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/2015
Ment szavazat, kinek 1, kinek 2 (van akinek az egyik regivel már korábban szavaztam):
Negyedóra, Carla, Adigirl, iterika, Verikansa, szigiagi, tímea1981!!!
Sok sikert Mindenkinek, a szavazatokat pedig előre is köszönöm!
Kérlek Titeket, ha még nem tettétek szavazzatok a mixeimre!
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/636
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/2015
Ment szavazat, kinek 1, kinek 2 (van akinek az egyik regivel már korábban szavaztam):
Negyedóra, Carla, Adigirl, iterika, Verikansa, szigiagi, tímea1981!!!
Sok sikert Mindenkinek, a szavazatokat pedig előre is köszönöm!
Köszönöm mindenkinek a szavazatot!
Már csak néhány voks kell, hogy a zsűri elé kerüljek! Kérlek szavazzatok a sió mixeimre...
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/665
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/666
...természetesen én is visszaszavazok! :-)
Már csak néhány voks kell, hogy a zsűri elé kerüljek! Kérlek szavazzatok a sió mixeimre...
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/665
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/666
...természetesen én is visszaszavazok! :-)
Szívesen!
" alt="
">
" alt="
">KÖSZÖNÖM !!
hudi21! köszönöm szavaztam én is
hudi21 Köszönöm, én is szavaztam mindkettődre!
Kedves „Adigirl” ment 2 szavi(14-15 szav.), „jojó” neked is (51-52 szav.), és „Iterika”-nak is (23-24 szav)!
Legyetek szívesek szavazzatok az én mixeimre is!
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/666
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/665
Előre is köszönöm szépen! :-)
Üdv:hudi 21
Legyetek szívesek szavazzatok az én mixeimre is!
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/666
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/665
Előre is köszönöm szépen! :-)
Üdv:hudi 21
iterika! már csak feltöltött kóddal tudnál.
ZsuzsaNr.1. Köszönöm!!!!!
(Mikor szavaztam jojónak, 50.-re ugrott, most nem is enged újra szavaznom rá. Nem értem.....)
(Mikor szavaztam jojónak, 50.-re ugrott, most nem is enged újra szavaznom rá. Nem értem.....)
iterika
21-22/50. én voltam
" alt="
">
21-22/50. én voltam
" alt="
">5. Körtés kedvelt ?
Köszi
" alt="
"> megy a szavi /2-3
" alt="
"> megy a szavi /2-3jojó szavaztam, én voltam az 50.-ik!!!!!!!
Én is kérnék szépen szavazatokat a SIÓ-ra, visszaszavazom:
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/4927
Én is kérnék szépen szavazatokat a SIÓ-ra, visszaszavazom:
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/4927
Köszi
" alt="
">
" alt="
">
Termés et es visszaszavaztam
" alt="
">
" alt="
">Kérek szépen szavazatot a Siómra, köszönöm szépen.
" alt="
">
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/4174
Szavaztam én is a beírt linkekre.
" alt="
">
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/4174
Szavaztam én is a beírt linkekre.
