Az utolsó
" alt="
">| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 94 / 1758 oldal |
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
"> Mehetne a negatívba is,de a DPD hétfőn küldött Sms-t,hogy nálunk a csomag és csak ma ért ide,sokadik reklamáció után....
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">