hudi21
35.
hasadomolekula
36.
minszi
13.
bodzaszörp
38.
zsuco
26.
Én erre kérnék:
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/601
Sziasztok!
Én is egyre közelebb vagyok a Sión a célhoz, de még hiányoznak szavazatok!
Ha tetszik a Mix-i-tókám, kérlek szavazzatok rá!
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/66
Nagyon köszönöm a segítségeteket! Viszont szavazatra számítsatok és még nyerhettek is a szavazattal gyümölcslevet.
Kedves Mindenki!
A Sión még 16 szavazat kellene az 50-hez.
Kérlek Titeket, ha még nem szavaztatok a Mixi-lémre, tegyétek meg:
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/64
A szavazók között gyümilé csomagokat (2015 év új íze) sorsolnak ki!
Nagyon köszönöm azoknak, akik már szavaztak és azoknak is akik ezután fognak voksolni! :-)
Természetesen ha kell, viszont szavazok!
Sziasztok!

" alt="

"> Szavazzatoka képemre és nyerjetek fényképezőgépet!

" alt="

"> Vissza szavazok. Sióra is

" alt="

">
http://usite.hu/x/4156
köszönöm minszi, én is szavaztam

" alt="

">
minszi
8/50 voltam

" alt="

"> Hajrá!

" alt="

">
nagyon szívesen

" alt="

"> én is ksözönöm!!

" alt="

">
Zsuzsa, köszi az eddigi segítségeket a 21-est nyomtam.
bodzaszörp, Zsuzsa szavaztam nektek.
Erre kérnék szavazatokat, 50-et kellene elérni. A szavazók között is Sió gyümölcsleveket sorsolnak!
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/599
Vissza is szavazok, köszönöm mindenkinek, aki segít!
(belnézést, nem tudom, hogy jó topicba írtam-e az előbb)
nekem még 14 hiányzik:
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/138
Zsuco
Én is szavaztam 24/50. voltam.
Én ide várom továbbra is, aki szeretne szavazni
(azoktól is, akiknek rendszeresen szoktam segíteni és most kivételesen én kérem a szavazatukat

" alt="

"> Köszönöm !
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/299
Köszönöm szépen nektek

" alt="

">
Mégegyszer a link a most csatlakozóknak: Almaálom
https://siogyumolcs.hu/uj-iz-2015/mixek/333
Szép estét!
Zsuco, Adigirl köszönöm!

" alt="

"> Zsuco 21

" alt="

">
Pancsabi! Hozzám is közel vagy. Ment a szavazat
Zsuco! 20. szavazó voltam

" alt="

">
Előre is köszönöm a LIKE-okat, és viszonzom!

" alt="

">
http://www.notebook.hu/ajandekkosar/?id=502&fb_ac
tion_ids=10201635198720920&fb_action_types=og.shares
Hajnalom
Bocs, ez a linked már jó, de törik.
http://csepelihondabonto.hu/iMutasdaHondad/adatla
p/100000379323320
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások