Bocsánatot kérek,de hétvégén nem nagyon voltam net közelben és így nem tudtam visszaírni senkinek!
Szóval,nem tudom miért nem jó a link,nálam se működik
" alt="
">
" alt="
">
Írtam itt,h a www.csepelihondabonto.hu oldalon kell szavazni.
Facebookkal kell bejelentkezni és a Civic csoportban Barnabás Lang néven van az autó.
Ennél pontosabban nem lehet már leírni
" alt="
">
Köszönöm annak aki tud szavazni az autóra!
Szép napot Kedves Fórumosok!
" alt="
">



