Minden, ami Magyar Posta
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 11 / 230 oldal |
trendy: mint a feladási díj.Én is jártam már így.
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Tudja valaki,mennyit kell fizetni azért,ha visszahoznak egy csomagot,mert nem kereste a címzett?
Levélnél tudom,hogy nem kell fizetni,de emlékeim szerint csomagnál igen(automatás).
Levélnél tudom,hogy nem kell fizetni,de emlékeim szerint csomagnál igen(automatás).
Elvileg 2 munkanapig kellene tárolniuk az automatában, és ez a csomag 25-én került oda, így még egyetlen munkanap sem telt el
" alt="
">
Remélem azért nem kallódik el
" alt="
">
" alt="
">
Remélem azért nem kallódik el
" alt="
">Samidala: én nem jártam így. De hallottam, ha nem veszed át a csomagot 3 napig akkor beviszik a postára. Kapsz róla sms-t, hogy hol veheted át.
Járt már úgy valaki, hogy a Csomagautomatából műszaki okok miatt kivették a csomagját, és elvitték a legközelebbi postára?
Nekem most ez van folyamatban
" alt="
">
Nekem most ez van folyamatban
" alt="
">sada: köszi!
Küldheted pufiban is, dobozban is, de csak ajánlottan.
A levél legkisebb mérete 9*14, ennél kisebb nem lehet.
A pufis (légpárnás) postakész 680 Ft.
A levél legkisebb mérete 9*14, ennél kisebb nem lehet.
A pufis (légpárnás) postakész 680 Ft.
Szeretnék egy pici dobozt postázni. 15 dkg a súlya. 10x10 cm Magassága: 4 cm. Ezt levélként pufis borítékban nem lehet feladni? Hogy érdemes postázni?
sünkutya ,ahogy írod !
" alt="
"> 3 ablaknál 3 különböző összegben vették volna fel a csomagom ?
" alt="
"> hihetetlen
" alt="
">
" alt="
"> 3 ablaknál 3 különböző összegben vették volna fel a csomagom ?
" alt="
"> hihetetlen
" alt="
">http://index.hu/gazdasag/2017/11/09/lassu_a_magyar_po
sta_nem_kell_vallat_vonni/
sta_nem_kell_vallat_vonni/
Siralmas!!
" alt="
">
" alt="
">"Az intézkedésre azért van szükség, hogy a Magyar Posta az év végi élénk küldeményforgalomban is az eddig megszokott, magas színvonalú szolgáltatást tudja nyújtani ügyfeleinek."
hmmmmmmmmmmmmmmm...........
hmmmmmmmmmmmmmmm...........
"készülnek" a karácsonyi rohamra... korlátozták a naponta feladható Üzleti és Net csomagszámot:
https://www.posta.hu/aktualitasok/tajekoztatas_na
pi_csomagfeladasi_limit_bevezeteserol
https://www.posta.hu/aktualitasok/tajekoztatas_na
pi_csomagfeladasi_limit_bevezeteserol
Januártól ismét emelkednek a levél feladási díjak / postakész borítékkal érdemes betankolni !
https://www.posta.hu/aktualitasok/bovul_a_csomagautom
atak_kapacitasa - a lényeg az áremelés
atak_kapacitasa - a lényeg az áremelés
kÖSZI
" alt="
">
" alt="
">Foxpost: 450 Ft automatából automatába. 5 kg.
MPL üzleti csomag 490 Ft. Ez 2 kg-ig.
MPL üzleti csomag 490 Ft. Ez 2 kg-ig.
Légyszíves segítsetek .
Melyik a legolcsóbb feladási mód a kis csomagnak? (ruhákat vennék a kislányomnak vkitől) Melyik automata?- gondolom az mindenképpen olcsóbb, mint a hagyományos postázás. vagy?
Melyik a legolcsóbb feladási mód a kis csomagnak? (ruhákat vennék a kislányomnak vkitől) Melyik automata?- gondolom az mindenképpen olcsóbb, mint a hagyományos postázás. vagy?
Samidala: köszi!
A hdi-nél választhatod a MPL-ot, a Rossmann velük szállít, de az emag is, a BonPrix is, a Bookline is, több hirtelen nem jut eszembe.
