Postán jött
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 106 / 1759 oldal |
GLS-sel Auchan Henkel 10ezres csomag 😊 nagyon klassz, nekem bejön
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
weber grill szett (auchan grill)
Egyre jobb...
" alt="
">
" alt="
">Köszi Paintuci! Már sajnos volt probléma mert kérték az eredeti blokkot amit a játékszervező cégnek kellett beküldeni ;( nem megy simán semmo mostanság!
Nem sajnos... októberi mosogatógépről beszéltem.... azt szó nélkül odavitték ahová kértük, szemmel láthatólag játékfüggővé vált a házhoz szállítás... és érvényét veszti mi volt régen... meg az is lényegtelen hogy
A nak hazaviszik B nek nem... Amilyen kedvük van...
Szervezd meg vhogy. Jó hütő az. Gratu!
A nak hazaviszik B nek nem... Amilyen kedvük van...
Szervezd meg vhogy. Jó hütő az. Gratu!
Péntek. Nekem meg kell szenvedjek érte nem nagyon segítőkészek.
Paintuci miért Te nyertél hűtőt ? Mert most nyereményhűtőkeől van szó.
minél... egy n...
(De nem kívánok vitába szállni... ez olyan H&S sampon eset,
" alt="
"> ahol viszont érte kellett menni, persze másoknak postázták.... )
Megyek én, minnél többször csak szóljanak...
" alt="
"> ahol viszont érte kellett menni, persze másoknak postázták.... )
Megyek én, minnél többször csak szóljanak...
Nekem simán kivitték kérés nélkül. Szigetszentmiklósról Csepelre.
Már egy amerikai tipusú hűtőt, kétszer mosógépet, egy mosogatógépet. Az A.-játékoknál mindig benne van, hogy a nyertes vigye el. Kérni kell és megértőek, ráadásul nem is egy áruház volt / Miskolc Dél, Savolya , Fót/.
Nem kötözködtem én. Sosem nyertem, nyertünk, ilyen nagy értékű dolgot meg pláne nem. Örültem hogy tényleg kaptam egy hűtőt. 😌
Itt lakom helyben ahol az auchan. Nekem azt írták, h a játékszabályzat szerint az elszállítás beüzemelés az én dolgom. Apum hozta el...
Az adott településen ill. X km-es körben.
Lehet, h ők messzebb laknak.
Lehet, h ők messzebb laknak.
Régen azaz még tavaly októberben kérdezés nélkül házhoz vitték... nem is értem mi ez az új módszer vidd haza..
" alt="
">
" alt="
">Péntek köszi! Te így szállítattad ki?
Rókakoma, Lila88! Az Auchan is házhoz szállítja a nagy nyereményt, ha kéred. Maguktól ugyan nem mondják, de szólni kell, hogy nem tudod megoldani, akkor a saját szállító cégével elviteti neked díjmentesen.
Nem is tudtam hogy ellehet dönteni. Hívtatok valami szállító céget?
Utánfutóval eldöntve teljesen. Annyi h 24 óráig nem kapcsolom be. A nikecellel együtt baromi magas volt.
Lila88 és ha szabad kérdezni mivel szállítottátok el?
" alt="
">
" alt="
">
