Nekem is jött két babám, (Palvin) Barbi és Charlize (Theron). Most vihetem őket valami puccos helyre vacsorázni. Hónap végén...
Na jó, csak vicc volt. Ági jött és Bence.
feladták a tálca heinekent ( 05.23.nyeremény) , lassan csak ideér

" alt="

">
Az első Baba tusfűrdő !
Mársius 30.
Baba tusi (sajna nem tudom mikori) és CBA 3 évszak 10ezres uti
Végre!
Ma 10.000,- Ft értékű LIVSANE ajándékcsomag BENU májusi rejtvényen és DANONE tányéralátét.
GLS hozta a Kinder Kolping utalvànyt.☺
A héten jött :
Vileda szett.
Danone tányér alátét.
Baba tusi 2 db. (nem tudom mikori beküldés a 40 pályázatból).
Pápai hús csomag (több mint 15 kg!). Nem halunk éhen. Lesz grill sütögetés bőven a nyáron.
Praktiker - Varta 50.000 utalvány. Így a jó!
1 darab Baba tusi, március 26. (Pedig reménykedtem, hogy nem egyesével postáznak.)
Baba tusik, Vileda szett.
Eurofamily/Kinder csomag még pénteken GLS-el
Baba tusfürdő a héten megérkezett
Ide is Kinder napi. Jó a táska, csak egy kicsit hosszú a füle. Olyan, mint Kálámbó kutyájáé.
Kinder EuroFamily napi. (pendrive és 2 bevásárló táska)
Staropramen korsó
Valamiért azt gondoltam, hogy hármat küldenek

" alt="

">
Még úgy is csak egy fél készlet

" alt="

">
Tegnap Baba tusfürdő és gumikacsa (márc. 25.), Gyermelyi strandcsomag

" alt="

">
A már egyszer megkapott Danone tányéralátét szett jött megint, vagy pótnyertesség lenne, de erről meg nem kaptam értesítést és blokkot sem kértek

" alt="

">
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások