Én is szavazatokat szeretnék a kis unokáimra.https://facebook.antavo.com/Ccs/V/B9w/?oid
=1J9
Jordániai utazásért:
http://link-shr.com/mgP6/s-Dsv6__gOAS4NhC3lzjV6Js
eD86M
Ott nincs ilyen hideg...

" alt="

">
Milumil klubos babakajára kérnék szavazatokat, ha van rá lehetőségetek:
http://www.miluklub.hu/apps/recepttar/recept/?id=
52ad8d536cf76
Köszönöm szépen!
Ismerősöm mézeskalács házikójára gyűjtünk szavazatokat.
Ha tetszik, légyszi szavazz rá!
https://www.facebook.com/olcsoreceptek?sk=app_276
686432417366&app_data=fullMzI0MzU1
Köszönöm!
http://link-shr.com/mgP6/s-Dsv6__gOAS4NhC3lzjV6JseD86
M
Jordánia vár..

" alt="

">
Ha valaki úgy gondolja, az én linkemmel lenne szerencsés, ne habozzon:
http://www.szerencse-sziget.hu/?ref=2169
Remélem szerencsénk lesz

" alt="

">
Sok jó nyeremény van kilátásban

" alt="

">
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Akár jó is lehet

" alt="

">
http://www.szerencse-sziget.hu/?ref=1440
Elég jó kis nyeremények lesznek:
Táblagépet
Okostelefont
Laptopot
LED TV-t
Utazásokat
Ékszereket
Fényképezőgépet
Parfümöket
Bútorokat
Háztartási eszközöket
Könyveket
Akár jó is lehet....

" alt="

">
Előregisztráció:
http://www.szerencse-sziget.hu/?ref=846
látszik, hogy rutintalan Facebook-os vagyok.
Megvan a közvetlen link.
Erre a koszorúra szeretnénk a like-kat
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=687812447
910355&set=a.687811964577070.1073741853.170187966339
475&type=3&theater
a lényeg lemaradt.
7.sor, balról a 2. kép
rattan alátét, 4 fehér gyertya, középen rózsaszín ajándékkisérő.
Szárított gyümölcsök is vannak rajta

" alt="

">
Kislányom által készített ádventi koszorúra szeretnék kérni lájkokat:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6878119
64577070.1073741853.170187966339475&type=1
Köszönet előre is!!
Köszönöm szépen Tigris06

" alt="

">
Niki2003! Ment a szavazat

" alt="

">
Sziasztok! Lájkot szeretnék kérni tőletek a lányom fényképére a facebook-on. A liliput játékország oldalán Monster high baba gyűtő versenyen indult. Balogh Vivien néven,csak lájkolni kellene a kép alatt.Nagyonszépen köszönöm,cserébe viszont szavazok.
Botóka!
Ment a szavazat: 60
Szeretnélek Titeket megkérni,ha van időtök és kedvetek szavazzatok az óvodánkra

" alt="

">
http://ovisuli.auchan.hu/
Áruház kiválasztás :Szolnok
Nyitnikék Óvoda Törökszentmiklós
Köszönöm szépen előre is

" alt="

">!
Új menet:
http://anapp.me/B_7/l/?oid=CTm
Diszdobozos Famous Grouse
http://anapp.me/Cdg/d/?oid=FP
Transformers DVD sorozat nyerhető.
Légyszíves szavazzatok ránk. Szeptembertől átszervezés miatt, egycsoportos ovi lettünk, ránk férne egy kis nyeremény

" alt="

">
http://ovisuli.auchan.hu/
Az áruház kiválasztása: Dunakeszi
Intézmény: Cseperedő Óvoda
Köszönöm!
10ezer Ft-os lego és játékutalvány nyerhető
https://apps.facebook.com/1411315075755298/?app_d
ata=1_a76d3e55ecf550bde157bd5a8eb02e54fa10e5d6
Új forduló:
http://anapp.me/B_7/j/?oid=CTm
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások