// Nyereménytárgy csere-bere
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 113 / 1487 oldal |
Limara pékség könyvet keresek.
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Monopoly Babu orulet tarsasjatekot (bontatlan) cserelnek!
2 db sága bevásárlókosár cserére vár.
Szeretnék: aldi landliebe blokkot, auchan henkel/tchibo blokkot, koronás befőzőcukor blokkot, dove men blokkot, libresse kódokat vagy más játszóst.
Szeretnék: aldi landliebe blokkot, auchan henkel/tchibo blokkot, koronás befőzőcukor blokkot, dove men blokkot, libresse kódokat vagy más játszóst.
Star Wars ébresztőórát szeretnék pohárkészletre cserélni... érdekel valakit?
SENCOR SHB 34RD botmixer eladó, új, dobozában. Nincs hozzá garancia!!
Eladó 3500 ft+posta.
Eladó 3500 ft+posta.
Paintuci no prob!
Bocsánatot kérek...
" alt="
">
" alt="
">Jaj timi csak vicceltem... tényleg... én nem másztam ki a kútból, mert nem tudnék...
" alt="
">
Tényleg csak vicceltem.... nem a cserédet hanem a palmolive csodás nyeremény játékát gúnyoltam ki...
" alt="
">
Tényleg csak vicceltem.... nem a cserédet hanem a palmolive csodás nyeremény játékát gúnyoltam ki...
Gorenje Multicooker elektromos főzőedény bontatlan csomagolásában eladó,vagy Mp-4 lejátszóra cserélném.
Nyílván az is kérdés kinek mennyit ér!Ha gyémánt arany lenne rajta jó lenne akkor lehet érne neked is két balzsamot .Nem értem miért kell a másik cseréjét meg beszélni akinek kell az ír emailbe akinek nem az nem ír.Vannak itt igényes nők is és olyanok is mint aki épp a kútból mászott ki .Körből a lány .Nem szeretem ha piszkálnak !Nem kell beszólogatni főleg nem olyannak aki sosem bánt itt meg senkit!A notesz elkelt !PONT!!!
Papiriroszerbe a noteszek kb 1000ft felett kezdodnek. A legolcsobb, normal emberi keznek-szemnek keszult. A kis bizb@sz meretuek vannak 5-800kozott. Nem draga az erte
" alt="
">
" alt="
">Vannak e rajta gyémántkövek, ja és mekkora?
" alt="
">
" alt="
">...hát aztán a fedele aranyból van-e, vagy csak ezüst h. ilyen drágán adja kedves?
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
Bocs elírtam a nevedet
Papírból Piantuci papírból .😉
...hát miből van az a notesz?
Palmolive -el nyert noteszt cserélnék loreál balzsamokra.
1db Bear Dream minőségi fehér köntös
1db Dove fehér köntösöm van cserére
Szeretnék:Sága kosarakat
1db Dove fehér köntösöm van cserére
Szeretnék:Sága kosarakat
Loreál hajbalzsamokat cserélnék vmi csoki, keksz, rágó, egyéb nyalánkságra.
Van DM-P&G csomag, Győri Édes pikniktakaró, Pöttyös csomag. Keresek Tesco-Vöslauer blokkot,Tesco-Baba, Signal, Spar-Redbull, Auchan-Gilette blokkot.
