Amennyiben nem az én fotómat hozza be az oldal, akkor a "szavazok" gombra kattintva tudjátok a fotót megkeresni. ( hátul kullogok) Egy ember 5 szavazatot adhat egy fotóra. Kérlek szavazzatok!
Szavazzatok a fotóra! Köszönöm! Megy viszonzás, csak jelezzetek!
MÓNIKA http://apps.facebook.com/dellmoreyouhu/album/pic/85



" alt="
" alt="
" alt="
" alt="