A kisfiam a debreceni Százszorszép oviba jár. A Let's colour
pályázatán az 50.000 lakos feletti részen a 2. helyen állnak. A
verseny hol szoros, hol elhúz a másik ovi. Most épp elhúzott.
Szeretnék szavazatokat kérni erre az oldalra. Sms kell a beregizéshez, egy telefonról egy regit enged.
http://letscolour.hu/palyazatok/kategoria-3/szava
zat-szerint-csokkeno
Cserébe szavazok/szavazunk bárhova, vagy van
pár KUBU kódom, MAGGI pontom, Boci csokispapírom, pár cserealapom, összeszedjük, amit kértek.
Biztosan tudunk Delikát vonalkódokat összeadni, vagy adjatok tippet,
mit kértek

" alt="

">