2017.01.01-től:
https://www.posta.hu/static/internet/download/PAS
ZF_ASZF02_Termeklapok.pdf
Belföldi viszonylatban a levél,
legkisebb mérete: 90x140 mm;
legnagyobb mérete:
a) címhelyre címzett küldemény esetében 324x229x24 mm
b) „postán maradó”-ként vagy postafiókra címzett küldemény esetében
hosszúságban, szélességben és vastagságban együttvéve 900 mm, de a leghosszabb mérete 600 mm-nél nem lehet nagyobb.
Minden, ami Magyar Posta
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 14 / 230 oldal |
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
https://www.posta.hu/postai_dijak
MPL VATERAFUTÁR: 2017.01.01-től a háznál történő feladás díja 1 090 Ft, mely a szállítási díjon felül értendő!
" alt="
"> ez akart lenniMPL vaterafutár:2016. december 31-ig a háznál történő felvétel szolgáltatás nem elérhető.
" alt="
">
" alt="
">Igen, sajnos tapasztaltam. November elején rendeltem a Libritől, ki is fizettem. Egy szerda reggelen jött az sms, hogy aznap szállítják a csomagomat. Nem hozták. Csütörtökön se, pénteken se... Mire szerda lett megint, bementem a településünk egyetlen postájára (12 ezer fős település), hogy érdeklődnék, hogy mi újság, mert 1 hete nem sikerül kihozniuk a csomagot. Aznap se hozták volna ki, ebben biztos vagyok, mert hátra ment a raktárba, onnan hozta a csomagomat, nem kocsin volt. Elnézést kért, hogy sok a muka. Értem. 1 hét alatt képtelenek kocsira rakni és kihozni. Szuper.
Tehát ha Karácsonyra szeretnétek valamit, akkor NE a Postával kérjétek, mert nem biztos hogy megérkezik.
Tehát ha Karácsonyra szeretnétek valamit, akkor NE a Postával kérjétek, mert nem biztos hogy megérkezik.
http://24.hu/fn/gazdasag/2016/12/09/hegyekben-allnak-
a-kikezbesitetlen-csomagok-a-postan/
a-kikezbesitetlen-csomagok-a-postan/
sada!
Ez igy van tegnap mondták a postán
" alt="
">
Ez igy van tegnap mondták a postán
" alt="
">Állítólag 1 pont most 1 Ft-ot ér a postán. (máskor csak 20 fillért).
De a posta oldalán nem találom ezt leírva.
De a posta oldalán nem találom ezt leírva.
Majd ket honapja az egyik jopofa postasunk atvette a nyeremenyemet. Alairta helyettem. Vartam,kerestem a szervezon az utalvanyt. Majd megkuldtek a tertivevenyt... akkor ert a dobbenet. Azon a papiron (sem) az en alairasom volt...
Panaszt tettem. A heten megkaptuk a levelet... kivizsgaltak az ugyet es arra az eredmenyre jutottak,hogy augusztus vegen atadtak NEKEM a levelet... az,hogy hogyan jutottak erre az eredmenyre nincs feltuntetve a 6 soros levelben. Csak annyi,hogy a helyi posta (erintett posta) es a munkatarsuk bevonasaval tortent vizsgalat eredmenye ez...
Szepen lenyultak az utalvanyomat... buntetlenul
" alt="
">
Panaszt tettem. A heten megkaptuk a levelet... kivizsgaltak az ugyet es arra az eredmenyre jutottak,hogy augusztus vegen atadtak NEKEM a levelet... az,hogy hogyan jutottak erre az eredmenyre nincs feltuntetve a 6 soros levelben. Csak annyi,hogy a helyi posta (erintett posta) es a munkatarsuk bevonasaval tortent vizsgalat eredmenye ez...
Szepen lenyultak az utalvanyomat... buntetlenul
" alt="
">Zizz, szerintem még nem tették fel. 16-án volt a sorsolás.
https://www.posta.hu/nyerjen_1plusz1_milliot_csek
kbefizetessel
A nyertesek névsorát a sorsolást követő 10 munkanapon belül jelen oldalon, továbbá postahelyi tájékoztató plakáton tesszük közzé. A nyerteseket a promóciós levelezőlapon feltüntetett elérhetőségen legkésőbb a sorsolást követő 10. munkanapig tértivevényes ajánlott levélben értesítjük.
https://www.posta.hu/nyerjen_1plusz1_milliot_csek
kbefizetessel
A nyertesek névsorát a sorsolást követő 10 munkanapon belül jelen oldalon, továbbá postahelyi tájékoztató plakáton tesszük közzé. A nyerteseket a promóciós levelezőlapon feltüntetett elérhetőségen legkésőbb a sorsolást követő 10. munkanapig tértivevényes ajánlott levélben értesítjük.
A posta 1+1 milliós nyereményjáték nyertesét látja valaki a posta honlapján? Elvileg ott van, de nem találom...
Az értéknyilvánításnak van köze a biztonsághoz,mert az tételes küldeményként van kezelve,nem a többivel együtt megy,hanem "kézből-kézbe" .
sada
tudom.. de azért mindenkiről a rosszat feltételezik..v én vagyok még mindig nagyon naív?
" alt="
">
tudom.. de azért mindenkiről a rosszat feltételezik..v én vagyok még mindig nagyon naív?
" alt="
">Köszönöm szépen a hozzászólásokat, megpróbálok másolatot kérni.
szilvalekvár, próbálj még blokkmásolatot kérni az üzletben, ahol vásároltál!
jojó
A "mindenféle" személy olyan küldeményekre utazik, amin látszik/kitapintható, hogy érték van/lehet benne.
Egy egyszerű lapos boríték nem érdekli.
A "mindenféle" személy olyan küldeményekre utazik, amin látszik/kitapintható, hogy érték van/lehet benne.
Egy egyszerű lapos boríték nem érdekli.
szilvalekvár
Több téves állítás is van a beírásodban.
Az értéknyilvánításnak semmi köze a biztonsághoz, csak az esetleges kártérítéshez.
Az ajánlott levél nyomon követhető a postán, ha nem is online, épp erre való. A ragszám (feladóvény) alapján bmely postán megmondják, hol jár, mikor vették át. Újra rákérdezhetsz.
2 héttel (10 munkanappal) a feladás után elindíthatsz egy hivatalos kerestetést (tudakozványt kell kitöltened). 1 hónapra rá kapsz választ. Ha valóban eltűnt, visszakapod a feladási díjat (425 Ft) + kártérítési átalányt ( a szolgáltatásért fizetett díj tizenötszörösét: 425*15).
Ha a postádon csak annyit látnak, hogy felvették, akkor már ők elkeverték. Kár az elosztóra mutogatni, ha nem is továbbították.
pityesz76
A szkennelt blokk semmit sem igazol, a végtelenségig manipulálható.
Ahol csak azt kérik, ott gyakran csalnak.
Több téves állítás is van a beírásodban.
Az értéknyilvánításnak semmi köze a biztonsághoz, csak az esetleges kártérítéshez.
Az ajánlott levél nyomon követhető a postán, ha nem is online, épp erre való. A ragszám (feladóvény) alapján bmely postán megmondják, hol jár, mikor vették át. Újra rákérdezhetsz.
2 héttel (10 munkanappal) a feladás után elindíthatsz egy hivatalos kerestetést (tudakozványt kell kitöltened). 1 hónapra rá kapsz választ. Ha valóban eltűnt, visszakapod a feladási díjat (425 Ft) + kártérítési átalányt ( a szolgáltatásért fizetett díj tizenötszörösét: 425*15).
Ha a postádon csak annyit látnak, hogy felvették, akkor már ők elkeverték. Kár az elosztóra mutogatni, ha nem is továbbították.
pityesz76
A szkennelt blokk semmit sem igazol, a végtelenségig manipulálható.
Ahol csak azt kérik, ott gyakran csalnak.
szilvalekvár ! sok mindent nem tehetsz,az elosztóba sajnos" mindenféle" személyt felvesznek
" alt="
">
" alt="
">szilvalekvár
bár nekem még nem tünt el postán levelem, de feladás előtt készítek egy fénym,ásolatot és amikor telefonba v emailbe válaszolok, hogy ok feladom, de ha nem érkezne meg majd másolat megy..bár nem értem ha emailbe kéri miért nem lerhet csk a szkenneltet küldeni?
" alt="
">
bár nekem még nem tünt el postán levelem, de feladás előtt készítek egy fénym,ásolatot és amikor telefonba v emailbe válaszolok, hogy ok feladom, de ha nem érkezne meg majd másolat megy..bár nem értem ha emailbe kéri miért nem lerhet csk a szkenneltet küldeni?
" alt="
">
