Sziasztok !
Én is nagy-nagy segítséget szeretnék kérni Tőletek. Kisfiamat beneveztük egy helyi szépségversenyre, facebook-ról lehet belépni:
http://www.infotapolca.hu/portfolio/id:56/verseny
zo:1347/
(aztán jobb felső sarok / belépés gomb / majd belépés facebookról) Csak akkor működik, ha a facebook-fiókotokba is beléptek.
Ha van kedvetek, időtök, nagyon hálásak lennénk minden egyes szavazatért

" alt="

">
(Naponta 1x lehet szavazni 2012. január 15-ig)
Cserébe megígérem, hogy én is lesem itt a szavazásokat, az iskolások már kipipálva

" alt="

">

" alt="

">

" alt="

">