Több Honey-meghívót már én sem kérek, viszont én is tudok küldeni!

Meghívó a honeyre? Akit érdekel tudok meghívót küldeni. Küld el a neved a szilvi777@gmail.com ra
Köszönöm a meghívót, megkaptam.
Szeretnék kérni a Honey-ra meghívót.
Köszönöm szépen mindenkinek,de már regiztem flori meghívójával a Honeyra,kérlek ne küldjetek többet,mert már rengeteget kaptam.bocsi
tölem is kérhettek meghívót.
lindababa
Küldenél nekem meghívót? Köszi
Nekem ne küldjetek honey-s meghívót, mert tegnap már kaptam és regiztem.
Ha kell valakinek IWIW meghívó szóljon!
köszi a segítséget!

tőlem is kérhettek, kérjetek

Honey-ra meghívót!
goldwoman
Visszadobálja a leveleket

De látom már kaptál választ

A belépés alatt van, ajánló küldése.

hol kell tovább küldeni a meghívókat, most látom hogy már regisztráltam és ha az induljon a játékra kattintok mindig a regisztrációt adja vissza nekem. köszi a meghívókat.
én kérnék meghívót a Honey-re. Előre is köszi.

Sziasztok!
Aki kér meghívót, annak én is tudok küldeni. A Honey-re.
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások