mi az a cylex?
én is kérek meghívót
szia
én is szeretnék meghívót
pocsine@freemail.hu
Most elmentek a meghívók a cylexen.Rossz volt a rendszer.Kaptam tőlük emailt!
irtam privit

Várom

Ercsii!
Írj privit,hogy hova küldjem!
Nem publikus a címed.
kérek meghivót a cylexre

köszönöm,annak aki küldött meghívót a Cylexre,de már regisztrált vagyok.így több meghívót nem kérek.
Jav: írnék! De nem látom sajna az email címedet...

Pocokmama, írtam Neked emailt

a cylexen már fenn vagyok

nekem is jöhet minden meghívó

Sajna ismerősnek jelöléssel és vissza-jelöléssel nem lesz több regisztráltad,már mi is próbáltuk,többen innen...

Nekem is kéne még pár ember

légyszi írjatok mail címeket!
Cylexre szeretnék én is pár embert meghivni aki regisztrálna is.Aki tud email cimeket küldeni az is jó lenne.AKI tudna segiteni annak feltudok ajánlani pannonos sms játékhoz biztosan nyerő időpontokat.Eddig senkinek nem adtam ki.Én már sokat nyertem pl 10 bögre,ezért én már abbahagyom.HA valakit érdekel irjon emailt nekem!
A tegnapi véleményeimet még ma se engedélyezték, pedig írtam több mint 20-at, és mindegyik egyedi, a terjedelme is több 20 szónál. Nem értem miért van ez

stracatelle
Nekem sem jelölt még 5 meghívott kell, ez nem fog menni azt hiszem
Szeretnék vkit, mert 2 regisztrálóra lenne szükségem.:-)
Aki szeretne meghívót cylexre szívesen küldök neki!Szólj és utána küldök.
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások