valakivel lebeszéltem (ne haragudj, nem emléxem a nevedre) hogy nyomogatod a prizimet, de mivel nem otthon vagyok nem férek az outlookomhoz, légyszi akkro holnaptól erősíts a sorban " alt=""> nagyon nagyon köszönöm!!!!!
Éppen sorbaállok egy tollért, és ma egyszer csak azt írták, hogy félbeszakították, és kárpótlásul kaptam, 0,67 bubzot. Tudja valaki, hogy most ez mi volt?
A linket azért írtam be, mert sokan kérdeztek már erről a pp szerzési módról.
Egyébként egy ideje már nem csak PPre lehet beváltani" alt="">
Én várom az újabb 100%-omat, amit byncodera váltok be" alt="">
Erre a linkre kattintva tudtok ingyen szerezni MaxPack-ot, csak annyit kell tenned, hogy regizel és a képernyődön fognak menni a reklámok, ha eléred a 100%-ot kapsz 1 Maxpackot, amit beválthatsz a Prizee-n.