Tibiii!!!
Hogy lehet gyémántot szerezni?
feltöltesz 6 MaxPackot, és azokkal feliratkozhatsz 1 hónapra a klubtagságra.
http://www.packbarre.extra.hu/index.php?d=prizee&
p=club
Itt leírtam mindent.
Most kicsit változott a helyzet, a Club Shop tartalma is változott, és már nem Bubzokért vásárolhatunk, hanem gyémántokért.
Tibiii segíts nekem, hogy lehet Clubbos lenni...
Nemsokára felrakom a dolgokat az oldalamra
1ébként: a Prizee Clubosoknak van 1 plusz játék, abban lehet gyémántokat szerezni, és a Prizee Club Shopban gyémántokért lehet vásárolni az ajándékokat, természetesen sorbanállás nélkül.
én is előbb vettem észre a gyémántot, de fogalmam sincs mire jó.
Nekem is és fogalmam nincs h mi az...
Néztem a newsban nem írnak róla semmit és üzit se küldtek h mi az.
Ha valaki tudja mi az a gyémántos izé vagy hogy hogy lehet gyémántokat szerezni és mit lehet érte kapni írjon.
Mi az gyémánt a prizze-n? A bubzok alatt. Nekem nulla van.
Már nincs pp a g2-n.
El kellett mennem, és pont most volt. Pedig már én is régóta várom. Ez Murphy.

nyul: van légfrissítőnk. Olyan gyümölcsös-édes illatú barátnőm szerint, kellemes, nem túl tömény.
poet: automatikusan szerintem nem fogják levonni, mert ugye sok MaxPackot tárolhatsz az oldalon beváltás nélkül. Most hogy mire szánod őket, azt csak te döntheted el...
seesell
írd meg privibe pontosan mi az amit szeretnél tudni és este szívesen válaszolok

25kinga25
http://www.prizee-games.eoldal.hu/oldal/PP
Sziasztok!
Én most regisztrátam a prizee-on, és még kicsit (nagyon) érthetetlen számomra ez az egész. Valaki tud segíteni hogy mit, hogyan, merre, meddig?
Még egy kérdés. Fizetni ezért nem kell igaz? Vagy ha kell akkor kiírja hogy ez annyi meg amannyi!??
Előre is köszi.
valaki tudna abba segíteni hogy honnann tudok pp-ket szedni? hol lehet és milyen játékkal szerezni? köszi
Bublesz
Külön nem kell regizni.
4 mód közül választhatsz.
-sorsolás
-aukció
-sorbanállás
-tombola
Sziasztok!
Megszeretném kérdezni,hogy hogyan lehet vásárolni a prizee-on??
Ahoz is regelnem kell??
Magamtol nem tudtam rájönni.
Részletes segitségeteket köszönöm ellölre is!!!

Sziasztok!
Kiváncsi lennék rá hogy ki mire esküszik
Vagyis kinek melyik a kedvenc Pack+ gyüjtő oldala!
Nekem a GenieoKados.
Legalábbis ezen az oldalon vettem a legtöbb kododt ( tavaly )
Nyúl: ja oké, bocsi.

köszi
Nem Te, hanem egy 100ezredik regisztrálóról van szó, akinek nagyon örül az oldal, és mindenkinek megduplázta ma a játékát.
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások