A nyereményjáték szervező cégek is szoktak ilyeneket kötni természetesen,egyedi díjszabással,szóval létezik.
Mondjuk én rengeteg csomagot adtam már fel magánemberként MPL postával az elmúlt években,de minden esetben 24 órán belül megérkezett,szóval nem nagy kunszt ma már.Szerencsére.
Minden, ami Magyar Posta
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 17 / 230 oldal |
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Ma volt egy érdekes telefonhívásom. Autóalkatrészt rendeltem, a fickó váltig állította, hogy a Magyar Posta most 24 órás szállításra vállalja a csomagjai, levelei kézbesítését. Próbáltam vele beszélni az hagyományos és az elsőbbségi küldemények kézbesítési idejéről, meg a hivatalos, interneten elérhető postai szabálzatokról, de valahogy nem fogta fel, hogy miről beszélek. Közben megérkezett a kézbesítő is egy olyan elsőbbségi levéllel, amit 4 napja adtak fel. Na jó, az két munkanap. De akkor is.... Az alkatrész kereskedő szerint olyan szerződése van, ami garantálja a 24 órán belüli szállítást 2500 csomagra. Vannak ilyen spéci szerződések? A nagy mennyiségben nyereménytárgyakat küldő cégeknek nem lehet ilyen szerződést kötni? Valaki nagyon hozzáértő tudna erről mondani valamit? Holnap folyt. köv., ha tényleg megérkezett a csomag.
http://index.hu/belfold/2015/06/19/ismerjek_meg_lacit
_akinek_18_csomagjat_hagyta_el_a_posta_januar_ota/
_akinek_18_csomagjat_hagyta_el_a_posta_januar_ota/
Eddig kp-t vittem csekk befizetéshez, de ha van ilyen lehetőség, akkor meggondolandó...
Azért előbb kérdezz rá:
még nem mindenhol van ilyen POS-terminál!
még nem mindenhol van ilyen POS-terminál!
Már nem minősül kp-felvételnek a csekkbefizetés
" alt="
">
fn.hir24.hu/penzugy/2015/06/05/itt-az-ingyenes-po
stai-csekkbefizetes(1)/
" alt="
">
fn.hir24.hu/penzugy/2015/06/05/itt-az-ingyenes-po
stai-csekkbefizetes(1)/
Már a lottóért is adnak
" alt="
">
" alt="
">https://www.posta.hu/enpostam
Beregiztem, megnéztem a pontjaimat.
Nem sok van. Gyakorlatilag csak csekkért meg csomagért jár pont.
Hiába, kevés csekket fizetek a postán: vagy csoportos beszedéssel fizetek, v. kártyával a neten. Csomagot sem szoktam küldeni.
Beregiztem, megnéztem a pontjaimat.
Nem sok van. Gyakorlatilag csak csekkért meg csomagért jár pont.
Hiába, kevés csekket fizetek a postán: vagy csoportos beszedéssel fizetek, v. kártyával a neten. Csomagot sem szoktam küldeni.
"Eddig összegyűjtött pontjairól az Én Postám internetes oldalra történő belépés és Posta Hűségkártyája regisztrációja után tájékozódhat."
Mi még nem regisztráltunk
" alt="
">
Mi még nem regisztráltunk
" alt="
">Régebben meg lehetett nézni vhol a neten, mennyi pont van a kártyámon.
Most nem találom azt az oldalt.
Vki?
Most nem találom azt az oldalt.
Vki?
Június 20-ig akciós gyermekjátékokra válthatók be a hűségkártyán összegyűjtött pontjaid a kijelölt postákon:
posta.hu/posta-husegkartya-program
posta.hu/posta-husegkartya-program
Értesítést kaptam a küldeményem megérkezéséről a Magyar Postától
" alt="
">
Még ilyen nem történt velem
" alt="
"> pedig adtam már fel ilyen csomagot máskor is...
" alt="
">
Még ilyen nem történt velem
" alt="
"> pedig adtam már fel ilyen csomagot máskor is...
" alt="
">
http://index.hu/belfold/2015/03/17/az_ev_levelet_
a_posta_kapta_lassuk_mihez_kezd_vele/
Minden csomagomat a www.vaterafutar.hu oldalon adok fel. Soha nem kérdezik meg, hogy vajon azt adom-e fel amit a vaterán adtam fel.
Többféle szolgálató és csomagfajta közül lehet választani. Annyi, hogy a feladóvevényt nekem kell nyomtatni.
A legújabb a webox csomagterminálos megoldás, most akciósan 300 ftért lehet feladni csomagot. Ha szerencsém van akkor éppen van terminál a közelében annak akinek küldöm. Folyamatosan bővülnek mert december elején Pécsen pl. csak egy terminál volt, karácsony előtt meg már kettő.
Többféle szolgálató és csomagfajta közül lehet választani. Annyi, hogy a feladóvevényt nekem kell nyomtatni.
A legújabb a webox csomagterminálos megoldás, most akciósan 300 ftért lehet feladni csomagot. Ha szerencsém van akkor éppen van terminál a közelében annak akinek küldöm. Folyamatosan bővülnek mert december elején Pécsen pl. csak egy terminál volt, karácsony előtt meg már kettő.
Érdekes , ma megkapták a tegnap feladott elsőbbségi levelem,ajánlottat nem
" alt="
">
" alt="
">Persze!
sada !Köszi,kézbesítik azért ?
Díjszabás:
http://posta.hu/static/internet/download/2015_lap
dijszabas_magyar.pdf
http://posta.hu/static/internet/download/2015_lap
dijszabas_magyar.pdf
2 kg-os levélként 1.215,
MPL csomagként 1.190 Ft Ft lett volna.
MPL csomagként 1.190 Ft Ft lett volna.
Fél kg-os árát számolták fel (450+275).
Ki kell fizetnie a különbözetet az ügyintézőnek.
Ki kell fizetnie a különbözetet az ügyintézőnek.
