Elmentem feladni egy kisebb csomagot, tesómnak szülinapja lesz 10nap múlva, de mivel külföldön van úgy voltam vele meglepem már

" alt="

"> szépen becsomagolva odaadom, aztán nézi a csaj a címet, nézi a súlyt, rámnéz félve, aztmondja 5500 + mivel ajánlott így 5900ft

" alt="

"> aztmondja ígyis menjen?

" alt="

"> hát most mit mondtam volna hogy fizesse ki ő ha már ennyi vagy hogy inkább maradjon?

" alt="

"> pedig csak németország a cím, de mivel viszik szegény csomagot hogy ennyibe kerül?! Éljen a magyar posta

" alt="

">
Jah...és a csomag tartalma 3500ft

" alt="

">