Van esetleg valakinek tapasztalata a Parkside száraz-nedves porszívókkal kapcsolatban? Szőnyeg-kárpittisztításra kellene nekem csak és most nagyon olcsón lesz szombattól, 25.000 Ft-ért. Max. 240 AW szívóteljesítményt ír, de nem tudom beskálázni, hogy ez jó-e.
Nyilván nem egy Karcher teljesítményt várok, de viszoníytási alapnak jó.
Zsuzsa Nr.1. 2024-12-26 :: 08:17
Figyelmeztetés!
https://telex.hu/techtud/2024/12/23/uj-magyar-nye
lvu-virus-terjed-a-facebookon-ami-ellopja-bejelentke
zesi-adatokat
Azt írta az egyik kommentelő:
“A barátnőm rákattintott, mikor a kódot kérte rájött, de már késő volt. Minden eltűnt a neve alatt, a messenger, a fb profil, a viber, a whatsap. Kinek éri ez meg?”
Előbbihez ezt írta az egyik kommentelő:
“ A barátnőm rátattintott, mikor a kódot kérte rájött, de már késő volt. Minden eltünt a neve alatt, a messenger, a fb profil, a viber, a whatsap. Kinek éri ez meg?”
Vigyázzatok , sajnos egyre több a csaló!
‼️Figyelmeztetés‼️
https://telex.hu/techtud/2024/12/23/uj-magyar-nye
lvu-virus-terjed-a-facebookon-ami-ellopja-bejelentke
zesi-adatokat?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0xer6N7rwFG
tu6qpfrlRCQYzmkNFiOorQvJV7vMyNat1NYiGgm3YXqxN8_aem_b
Hr-wFRCFTURde30Gb9qMQ
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
https://www.femcafe.hu/cikkek/lifestyle/hekker-otthon
-wifi-router-veszely-feltores
https://www.facebook.com/reel/630717665945200?mibexti
d=rS40aB7S9Ucbxw6v
Ének óra ..ilyet minden hova
Sziasztok! Nagyon sok mindent vásárlok itt a fórumról /nyereményeket/ de amiket mostanában tapasztalok az nagyon negatív. Tisztelet a kivételnek!! Apple Macbook 420 ezer a neten és 430 ezerért árulják? Miért is venném meg ha olcsóbban megkapom a boltban? Vigyázzatok, mindig nézzetek utána az áraknak. Ti pedig akik így árultok ne nézzetek már minket bolondnak. Köszi
És még egyszer tisztelet a kivételnek mert akad hála bőven! Titeket innen is puszillak!
Ez annyira cuki...
https://www.facebook.com/mastergoodsaga/videos/16
40325460221057
https://www.economx.hu/belfold/vodafone-email-csalas-
bunozok-szamla.801035.html
Etele plázába jó a sima Cinema city mozijegy kód is? Vagy ez teljesen más mozi?
Ha megmaradt egy csomo blokk ami már nem kell...

" alt="

">
https://www.facebook.com/photo/?fbid=114748453360
6645&set=a.673834657638304
Csak vigyázz, talált blokkból nem ér...

" alt="

">
Sziasztok!
Mar pakolunk rendezkedunk katacsonyra Elokerult 2dbbankkartya meretu Casio napelemes szamologep a lomosbol - dobozbol arnyekbol! 34 evesek mert anno a vilagutleveles Maria hilfelszrasszes 1990- es “invaziokor” vasaroltuk a maradek sillingekbol -akkormeg nem volt euro - szerencsereMindketto azonnal hibatlanul mukodott pedig alig erte feny Elgondolkoztato! Nem rongyrazaskent ,a kanyomnak van egy oremium BMW je nincs olyan negyed ev h valami ne romlana el rendszeres szervizekes kimelo hasznalat mellett es meg nem ment 150 ezer km ert
https://www.facebook.com/korzoauchan/posts/pfbid0K6Dh
2yqPi1N7RSW9KxXHN9du8WtSQmppRbXtxUdcGVu1pNj7cNX5HCsB
dZxHTBqsl
nem semmi akomment szekció de arégi kedvencem is ott van

" alt="

">
"Brindzaániko Dobolaszlone
Ide erdre szeretném kérni balycsyzsilinszkiut still zaznegyvenbe15"
bár inkább sirni tudnk ilyen emberek élnek köztünk.....
Lehet, hogy felügyelettel működött akkor még. Valaki "súgott" neki a háttérben 😁
Sosem felejtem el az első beszélgetésemet Vandával.
Akkor még azt sem tudtam, hogy létezik.
Jól meglepődtem, amikor vele kellett beszélgetnem.
Rám kérdezett, vmi ilyesmit, milyen problémát szeretnék jelenteni?
Lányos zavaromban rávágtam:
Szar a net.

" alt="

">
Néhány másodperces néma csend,
aztán megszólalt szépen, lassan, tagolva:
Szóval internet problémát szeretne jelenteni?
Ért ez a csaj magyarul.

" alt="

">
köszönöm
bementem a telekom oldalán is. Ott látszik a telefonrészlet (az applikációban még az sem) Novemberben volt egy kis módosítás. Felhívtak és kedvezőbb ajánlatokat adtak a 4 számra ami a nevemen van, de attól még a havi számlát gondolom ez nem befolyásolhatná. Felhívom az ügyfélszolgálatot. Valahogy átverekedem magam Vandán...

" alt="

">
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások