Nincs otthon medencétek??? Olyan vagy...

" alt="

">
Paintuci
Ez a tré, hogy azt nem mondják, hogy mi a pozitív statisztika. Vagy hogy mit egyél (zöldség, gyümölcs, vitamin, pálinka

" alt="

"> )
Vagy nem engedik, hogy sportolj rendesen, hogy ússz (nekem kellene a derekam/hátam miatt). Fontos dolgok lennének, de nem teheted meg
Ez a vírus már nem a tavaszi vírus, hanem a brit mutáció.
Ennek 8 reprodukciós rátája.
Vagyis egyetlen vírushordozó akár 8 embert is megfertőzhet, azok 8*8-at és így tovább.
Ez a szám az influenza esetében 1-1,9 között van.
Ma nézegettem az elhunytak listáját. Az utolsó 3 oldal a tegnapi nap "termése".
https://koronavirus.gov.hu/elhunytak
Egyre több közöttük, aki nem idős.
Nem volt dátum, azt majd utána rakják fel (ha akarják)

" alt="

">
Férjem az elmúlt egy évben kb 2 egész hónapot dolgozott (hotel recepciós). Az a mázli, hogy néha jönnek hozzájuk vízilabdázók 1-2 napra. Nekem volt/van/lesz melóm, így legalább ki tudjuk fizetni a számlákat, S mázli, hogy nem kell albérletet fizetnünk s nincs hitelünk.
Nehéz, nagyon nehéz így is. S nem kapott még lóvét az államtól (mert nincs bevétel, nincs foglalás, nincs semmi), pedig rendesen be van jelentve.
Az újraindítjuk plakátnál volt dátum?
Mert ha nem akkor újraindíthatja akár augusztusban is.
Csak tudnám, hogy mi a fenétől tetőzik a vírus ha mindenki este 8ra otthon volt, meg sapka, sál, maszkot viselt, meg fertőtlenített, meg kezet mosott???? Meg 1,5 métert tartott ha tudott.

" alt="

">
Talán azért van ez az egész, hogy mindenki rohanjon magát beoltani???

" alt="

">
Azért annyira nem kell hülyének nézni a pornépet mert vkik tudnak ám gondolkozni is.
Fb-n olvastam 9 770 000 ember nem fertőződött meg, a lakosság 95,6% nem kapta el a vírust, 99,85% nem halt bele a fertőzésbe.
Persze ezek a számok mit sem érnek ha van 1 ami érint.
Hozzáteszem azok az emberek akik most ismét elveszítik az állásukat, vagy éppen nem fognak fizetést kapni erre a 2 hétre mert munkáltatójuk nem bírja kitermelni, javaslatom mindenki a következő hónapban gazdálkodjon fél havi bérből.
Azaz felezzék le a politikusok bérét, azok bérét akiket az állam fizet, stb... most durva leszek de a nyugdíjakat, és mindenki vállaljon végre teljes mellszélességben hozzájárulást a vírus miatt, ne mindig a munkásosztály azon része, aki így vagy úgy de szívatható, bezárással.
Vagy akkor ezeket a dolgozókat tessék felkarolni és átirányítani azokra a helyekre ahol emberhiány alakult ki. Ha van olyan.
Mert az, hogy ilyen meg olyan segítség, meg bértámogatás meg anyám kínja ez nem feltétlen van személyes tapasztalat.
Olyan van, hogy fizetés nélküli szabadság.
Reggel rakták ki nálunk is 6 óra előtt a Helsinki úton

" alt="

">
Hát jól mellélőttek

" alt="

">
Kár, hogy a vírus nem foglalkozik a plakátokkal.
már kint vannak az újraindítjuk a gazdaságot plakátok... erre jön ez
Csigalom, nyugavér semmi pánik, már készülnek azok a plakátok legyőztük a vírust 2022.
Még éjfél előtt megjelenik a magyar közlöny, abban benne lesz minden.
Gondolom.

" alt="

">
Kérdezd meg Gulyás Gergelyt.
Tömegközlekedés is mint szolgáltatás? Posta?
Az óvodákat és iskolákat április 7-ig lezárják.
Március 8-tól márcous 22-ig két hétre bezárnak az üzletek, kivéve az élelmiszerboltok, patikák, drogériák és benzinkutak.
Minden szolgáltatás szünetel, kivéve a magánegészségügyet.
Kötelező a maszkhasználat mindenhol.
Tömeges oltás lesz hétvégén a kórházi oltópontokon:
74 ezer adag AstraZeneca-vakcinával oltják be március 6-7-én a 60 év alatti, krónikus betegeket, sms-ben jön az értesítés.
Pfizert nem csak a 90 évesek kapják. Olimpiai sportolókat is azzal oltják. Hosszú Katinka árulta el.Pedig fiatalok Jó lenne nekik a Szputnyik is! Idősek otthonában dolgozó fiatalabbakat is azzal oltották be.(ott dolgozik a szomszédom, tőle tudom.) Meg gondolom még sok mást is Krónikus beteg vagyok, 53 éves Astra Zenecával oltanának be, de én még kivárok. Várok a Pfizerre.Ki tudja meddig. Ebben igazad van, lehet decemberig.
Vágási Feri
Tök mindegy, ígyis úgyis PCR. Max. lebetegedsz.
Ha Pfizerre vársz, az oltási sor végére kerülsz.
Örülhetsz, ha decemberben beoltanak.
Azt most a 90 évesek kapják.....
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások