ma két hajfestő palástot akartam feladni normál postakész borítékban, elsőbbséggel, mivel 100g alatt van ez eddig 250Ft. Kértem hozzá borítékot a postán, mondta a postás, az úgy nem ok, mert több mint 2,5 cm vastag a boríték... ezért kértem közepes méretű borítékot, kitaláltam, hogy nem egymás mellé, hanem fölé teszem. Ez eddig 265 Ft. Visszavittem a postásnak, hogy feladjam, vonalzóval lemérte és hát sajnos 3 cm vastag volt a boríték... közölte, hogy ajánlva feladhatom +250 Ft-ért. Nem kértem, átvittem másik postára és ott gond nélkül feladtam. hogy is van ez, más is járt már így?!

" alt="

">