Akciós termékek, termék akció
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 24 / 226 oldal |
Jelica Playersroom,meg playmax,meg sportfactory üzletekben váltható be.
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Egyes chio chipseken van egy matrica, 20 % kedvezmény kapható vele cipőre ruhára, jan 18-feb 28 között, hogy pontosan hová azt nem tudom, mert én még nem láttam , csak egy ismerős szólt, hogy látott valahol ilyet.
https://www.joy.hu/valentinshopping
3 termékes Henkel-hez:
A dm-ben jan. 27-ig 2 vagy több termék vásárlása esetén:
fa deo: 399 Ft/db
PALETTE Deluxe krémhajfesték: 899 Ft/db
SCHWARZKOPF Natural&Easy krémhajfesték: 899 Ft/db
SILAN öblitő (1,5 l, 2 l): 899 Ft/db
VADEMECUM fogkrém (75 ml): 279 Ft/db
A következő héten:
fa deo: 399 Ft/db
GLISS KUR sampon (250 ml), balzsam (200 ml): 549 Ft/db
PALETTE Deluxe krémhajfesték: 899 Ft/db
SCHAUMA sampon (250 ml), balzsam (200 ml): 429 Ft/db
VADEMECUM fogkrém (75 ml): 279 Ft/db
A dm-ben jan. 27-ig 2 vagy több termék vásárlása esetén:
fa deo: 399 Ft/db
PALETTE Deluxe krémhajfesték: 899 Ft/db
SCHWARZKOPF Natural&Easy krémhajfesték: 899 Ft/db
SILAN öblitő (1,5 l, 2 l): 899 Ft/db
VADEMECUM fogkrém (75 ml): 279 Ft/db
A következő héten:
fa deo: 399 Ft/db
GLISS KUR sampon (250 ml), balzsam (200 ml): 549 Ft/db
PALETTE Deluxe krémhajfesték: 899 Ft/db
SCHAUMA sampon (250 ml), balzsam (200 ml): 429 Ft/db
VADEMECUM fogkrém (75 ml): 279 Ft/db
Savolya, meg a Soroksári Auchanban lévő playersroomban 2+1 akció...
Köki terminál Tesco
pickwick tea csomag 30 db-os 350 ft 5 féle íz azt hiszem
Saga tea csomag 3*20 db+ajándék kis epres szatyor 650
meg a szaloncukrok és díszek is akciósak
pickwick tea csomag 30 db-os 350 ft 5 féle íz azt hiszem
Saga tea csomag 3*20 db+ajándék kis epres szatyor 650
meg a szaloncukrok és díszek is akciósak
www.leitz.com/hu-HU/Promotions/Smile
Ettől az évtől a dm-ben nem lesz fb-s 10% kupon.
" alt="
">
Új meglepetésekkel készülnek...
" alt="
">
" alt="
">
Új meglepetésekkel készülnek...
" alt="
">Mától jan. 20-ig dupla pont akció a dm-ben!
Alattad itt:
2015-12-17 :: 21:49
2015-12-17 :: 21:49
Venusz margarin csomag a Tescoban ajandek uzsonnas taskaval.
Ma reggel bementem a Tescoba és ott is féláron vannak a csomagok, meg 30-40%-kal olcsóbban pár fajta.
Január 7-től újra Curver tároló dobozok a Pennyben pontgyűjtő akcióban.
Tavaly is, tavalyelőtt is féláron vásároltuk a rossmannban és a dm-ben is a csomikat, meg előtte évben is. Ma betértem a Dm-be. Igaz nem sok csomijuk volt itt a közeliben már, de azt mondta a csaj, szerinte 4-től lesz féláras és azt is mondta szétszedni nem szedhetik a leltár miatt.
Tavaly tényleg féláron adták a csomagokat a DM-ben, egy évvel azelőtt viszont szétszedték.
mel6: engem eléggé leteremtett az eladó, hogy nem is érti, hogy honnan vettem, hogy le kellene akciózni a csomagokat... ettől függetlenül lehet, hogy lesz, csak neki volt rossz napja
rigop
Dm-ben január első munkanapján szokott lenni féláron. Már az sem lesz?
Rossmannban én is megvettem az egész évi adagot
" alt="
">
Dm-ben január első munkanapján szokott lenni féláron. Már az sem lesz?
Rossmannban én is megvettem az egész évi adagot
" alt="
">DM: nem akciózzák le a karácsonyi kozmetikai csomagokat, amilyen termékeket árulnak, azoknál szétbontják a csomagot és úgy teszik ki, amit nem árulnak, azt meghagyják egyben kis akcióval
Rossmann: minden pakk féláron van, nevettem is, mert mindenki púposra pakolt kosarakkal egyensúlyozott a pénztárhoz :-D
Rossmann: minden pakk féláron van, nevettem is, mert mindenki púposra pakolt kosarakkal egyensúlyozott a pénztárhoz :-D
Hervisben 2t fizet 3-t vihet akció a ruházati termékekre...
Talán bhol..
