A legkisebb bélelt borítéknak mennyi a feladási díja?
Erről van valami a posta honlapján?
Állítólag a törp dominókat kitapogatják és kiveszik a sima borítékból.
Volt ezzel valakinek rossz tapasztalata? Köszi előre is.
" alt="
"> Öröm, és boldogság!
Ismét telefonálnom kellett a postára, ők felhívták a címzett postáját, ott meg azt mondták, hogy ott van a levél, menjen be a tisztelt címzett.
A T.C. nekem azt mondta, hogy nem kapott értesítést róla, hogy levele érkezett
" alt="
">
Ha még egyszer visszajött volna a levél, akkor biztos agyvérzést kaptam volna ......



" alt="
" alt="